Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Regulamin

1. Wprowadzenie

Witaj na stronie SOADsite.pl. Poniżej przedstawiamy zasady i warunki korzystania z naszego serwisu. Ten dokument ma charakter porozumienia pomiędzy administracją serwisu i wszystkimi osobami korzystającymi z niego, czyli także z Tobą. Stanowi prawną podstawę określającą zasady korzystania z witryny. Odwiedzając nasz serwis, akceptujesz aktualne postanowienia tego Regulaminu oraz zobowiązujesz się przestrzegać wszystkich zawartych w nim zasad.


2. Charakter i cele witryny

SOADsite.pl jest portalem skupiającym fanów zespołu System of a Down. Zgodnie z tym założeniem, do celów witryny należy:

-Informowanie użytkowników o nowościach ze świata zespołu System of a Down oraz z życia poszczególnych członków zespołu.
-Udostępnienia miejsca do komunikacji.
-Opieka nad akcją We want SOAD in Poland (Poland loves SOAD!)


3. Zakres dostępu do usług

Dostęp do możliwości i usług na SOADsite.pl jest zróżnicowany. Możesz być tylko odwiedzającym nas gościem lub zarejestrowanym użytkownikiem, a także członkiem zespołu administratorów i moderatorów. Poniższa lista usług nie jest stała i może być w dowolnym momencie zmieniona przez wydawcę.

1. Jako Gość witryny masz prawo korzystać z następujących możliwości i usług:

-przeglądania wybranych,opublikowanych materiałów.
-porozumiewania się z administracją za pomocą formularza kontaktowego,


2. Jako zarejestrowany użytkownik dodatkowo uzyskujesz m.in. prawo do:

-dodawania własnych materiałów, takich jak artykuły, newsy, pliki, grafiki.
-wzięcia udziału w dyskusjach, prowadzonych za pośrednictwem forum.
-wzięcia udziału w rozmowach, prowadzonych za pośrednictwem wbudowanego w stronę shoutboksa.
-Komunikacji z innymi użytkownikami strony za pośrednictwem systemu Prywatnych Wiadomości.
-Komentowania i ocenienia dostępnych w witrynie materiałów, wzięcia udziału w prowadzonych na stronie konkursach, plebiscytach oraz innych wydarzeniach.


3. Dodatkowo portal SOADsite.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia odpłatnych funkcji portalu do których dostęp będzie odblokowany użytkownikowi po uiszczeniu opłaty.


4. Rejestracja

Rejestrując się:

1.Akceptujesz w pełni ten Regulamin korzystania z witryny,
2.Zobowiązujesz się do podania prawdziwych informacji,
3.Oświadczasz, że jest to Twoje pierwsze i jedyne konto w witrynie,
4.Nie użyjesz jako nazwy użytkownika zestawu słów lub znaków, które mogą zostać odczytane jako naruszające ogólnie przyjęte normy kultury, wulgarne, nieprzyzwoite, obsceniczne, nielegalne, zachęcające do nietolerancji, nienawiści, przemocy, okrucieństwa, czy naruszania prawa w jakikolwiek sposób,
5.Zobowiązujesz się do utrzymania w tajemnicy swojego hasła i przyjmujesz odpowiedzialność za wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim dostępem, jak i nieuprawnionym dostępem do witryny przez osoby, którym ujawnisz swój login i hasło,
6.Zobowiązujesz się zawiadomić nas natychmiast o jakimkolwiek nieupoważnionym dostępie do witryny za pomocą Twojego hasła albo o zarejestrowaniu się w witrynie z Twojego konta pocztowego.


5.Nazwa użytkownika

Utworzona w procesie rejestracji nazwa użytkownika jest niezmienna. Administracja witryna zastrzega sobie prawo do zmiany nazwy użytkownika w określonych przypadkach:

-naruszenia zasad tworzenia nazwy użytkownika, znajdujących się w części regulaminu dotyczących rejestracji konta,
-na wniosek użytkownika, za pośrednictwem Prywatnej wiadomości, zawierającej odpowiednią prośbę, przesłanej do uprawnionego do takiej zmiany administratora.

Dodatkowo nazwy użytkowników przypominające nazwy administratorów będą natychmiast usuwane. Każda próba podszywania się przez użytkownika pod administrację lub członka ekipy SOADsite.pl zostanie ukarana permanentną blokadą konta lub jego kasacją.


6. Aktywność w Shoutboksie

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z udostępnionego w witrynie Shoutboksa, dodatkowo zobowiązujesz się do przestrzegania następujących zasad:

-w treści wiadomości nie umieścisz żadnych odnośników, zarówno do kolejnych podstron witryny, jak i miejsc zewnętrznych,
-nie będziesz poruszać tematyki posiadającej swój dział forum, oraz spraw technicznych tematyki forum,
-nie będziesz nawoływać do odpowiedzi w umieszczonych na forum wątkach.
-Sprawy oraz uwagi związane z portalem oraz administracją będziesz pisał poprzez system prywatnych wiadomości.
-Nie będziesz pisał ofert kupna/sprzedaży czegokolwiek.
-Będziesz pisał na temat. Wszystkie bezsensowne wiadomości będą traktowane jako spam i będą karane ostrzeżeniem w wysokości 25% (100% - ban 180 dni)


7. Aktywność na Forum.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z udostępnionego w witrynie Forum, dodatkowo zobowiązujesz się do przestrzegania następujących zasad:

-Swoje posty piszesz w działach zgodnych z ich tematyką.
-Swoje wypowiedzi piszesz na temat zgodny z danym tematem. Każdy post odbiegający od danego tematu (tzw. offtop) zostanie ukarany ostrzeżeniem w wysokości 25% (100% - ban 180dni)
-Nie będziesz pisał ofert kupna/sprzedaży czegokolwiek.
-Nie piszesz post pod postem. Używasz opcji "edytuj post".


8. Podpisy

Każdy użytkownik ma prawo do umieszczenia w swoim profilu podpisu (sygnatury), która może być wyświetlana na forum pod każdą wiadomością użytkownika oraz na podstronie z profilem danego użytkownika. Twój podpis musi spełniać następujące wymagania:

1.czcionka nie może być większa, niż domyślna forum,
2.ilość linii podpisu nie może przekroczyć 4 linii - punktem odniesienia będzie podstrona z profilem użytkownika, nie może zawierać więcej niż 4 kolory - wlicza się w to domyślny kolor odnośników,
3.może zawierać maksymalnie JEDEN plik graficzny, również animacje. Pliki graficzne lub animacje w formacie *.GIF lub *.SWF umieszczone wewnątrz sygnatury nie mogą mieć wymiarów większych niż 468x60 pikseli (px).
4.jego zawartość nie może być wulgarna, nieprzyzwoita, obsceniczna, nielegalna, zachęcająca do nietolerancji, nienawiści, przemocy, okrucieństwa czy naruszania prawa w jakikolwiek sposób lub naruszająca ogólnie przyjęte normy kultury.


9. Prawa własności i prawa autorskie

Wszystkim odwiedzającym naszą witrynę przypominamy, o obowiązku respektowania praw własności intelektualnej, którymi są objęte dokumenty, grafiki, układ treści i inne. Jeśli nie zaznaczono inaczej, to wszystkie loga, znaki towarowe oraz grafika zamieszczone na tej stronie są własnością ich twórców i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych, umożliwiających jednoznaczną identyfikację. Zgadzasz się na wykorzystywanie wszelkich prezentowanych w witrynie treści, a nieoznaczonych inaczej, wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku - kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, a także wszelkie wykorzystywanie tych treści do celów komercyjnych wymaga uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub wydawcy.

Pobierając jakiekolwiek materiały z witryny lub sporządzając wydruki, notatki, robiąc zdjęcia, filmy lub zrzuty ekranu, zobowiązujesz się do nieusuwania lub nieprzerabiania jakichkolwiek praw autorskich, znaków handlowych oraz innych niezbędnych opisów, informacji lub warunków i zastrzeżeń dotyczących użytkownika końcowego jakiejkolwiek kopii takiego dokumentu lub programowania.

Zapewniasz, że do przesyłanych przez Ciebie do witryny jakichkolwiek dokumentów i materiałów posiadasz prawa dysponowania nimi bądź zgodę osób, do których takie prawa należą.

Udostępniając w witrynie własne materiały - o ile nie wniesiesz uprzednio w sposób jawny i oczywisty specjalnych zastrzeżeń - wyrażasz zgodę tylko na ich wykorzystywanie przez pozostałych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku, a także udzielasz wydawcy następujących praw: do bezpłatnego kopiowania, publikowania, dystrybucji, modyfikacji, przekładu oraz wykorzystania w inny sposób tych materiałów w Internecie.

Zgadzasz się każdorazowo osobiście upewnić, że jakikolwiek przesyłany do witryny materiał jest zgodny z ww. warunkami i zabezpiecza wydawcę witryny oraz współpracowników przed wszelkimi roszczeniami, które mogą wyniknąć z publikacji materiałów dostarczonych przez Ciebie do witryny.

Zgadzasz się, że ponosisz całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku Twojego zachowania sprzecznego z powyższymi zastrzeżeniami.

Aby zapewnić możliwość ochrony wydawcy i innych użytkowników przed skutkami niedotrzymywania powyższych zobowiązań, a także, aby ochronić Cię przed innymi skutkami, zgadzasz się, że w związku z naruszeniem tych zobowiązań wydawca serwisu może w jakimkolwiek momencie zabronić Ci dostępu do witryny.


10. Dodatkowe informacje

-Administracja portalu SOADsite.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu bez powiadamiania uprzednio o tym użytkowników.

-Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia reklam sponsorowanych na portalu.

-Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zablokowania konta danego użytkownika bez podania przyczyny.