Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

KRÓTKO NA TEMAT AKTUALNOŚCI

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 10 paź 2017
 • w kategorii Pozostałe
564 czytań
KRÓTKO NA TEMAT AKTUALNOŚCISzybki przegląd aktualności z ubiegłego tygodnia.


"POCAŁUNKI GUMOWYCH KUL" W KATALONII

 • Napisane przez SYSTEM89
 • dnia 02 paź 2017
 • w kategorii Serj Tankian
407 czytań
"POCAŁUNKI GUMOWYCH KUL" W KATALONIISerj Tankian wypowiedział się na temat ostatnich brutalnych starć policji z mieszkańcami Katalonii, jakie miały miejsce podczas referendum niepodległościowego. Przywołujemy w tytule tekst utworu "Deer Dance", ponieważ pokojowo nastawieni mieszkańcy musieli poznać brutalność 'plastikowej egzystencji' tutejszych władz, gdzie policja używała przeciwko nieuzbrojonym Katalończykom gumowych kul.

PIERWSZA KASETA DEMO "SYSTEM OF A DOWN" DOSTĘPNA NA AUKCJI!!

725 czytań
PIERWSZA KASETA DEMO "SYSTEM OF A DOWN" DOSTĘPNA NA AUKCJI!!Unikatowa licytacja budzi sensację wśród kolekcjonerów zespołu!


DARON, SHAVO I JOHN GOŚĆMI NA MEMORIALE CHESTERA BENNINGTONA

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 22 wrz 2017
 • w kategorii Pozostałe
598 czytań
DARON, SHAVO I JOHN GOŚĆMI NA MEMORIALE CHESTERA BENNINGTONACzłonkowie System of a Down zagrają trybut dla Chestera Benningtona.


CO W ŚWIECIE SYSTEM OF A DOWN AKTUALNIE PISZCZY?

976 czytań
CO W ŚWIECIE SYSTEM OF A DOWN AKTUALNIE PISZCZY?SOADsite.pl wraca po krótkiej, wakacyjnej przerwie! Zobaczcie co w świecie System of a Down działo się w międzyczasie.


EKIPA SOADVIDEOSPL NA KONCERTACH SYSTEM OF A DOWN

600 czytań
EKIPA SOADVIDEOSPL NA KONCERTACH SYSTEM OF A DOWNRozwijając nasz kanał SOADVideosPL przedstawiamy wam skróty koncertów System Of A Down, w którym uczestniczyła część redakcji SOADsite i twórców wspomnianego kanału. Filmowaliśmy całość wydarzeń abyście mogli zobaczyć najlepsze momenty i poczuć się jak na koncercie, bądź powrócić wspomnieniami do niedawnego koncertu w Polsce, w którym znaczna część naszych użytkowników brała udział, zatem zapraszamy do oglądania!

ŚWIAT ŻEGNA CHESTERA BENNINGTONA Z LINKIN PARK

 • Napisane przez MIXER
 • dnia 21 lip 2017
 • w kategorii Pozostałe
1061 czytań
ŚWIAT ŻEGNA CHESTERA BENNINGTONA Z LINKIN PARKNieotrzęsiony jeszcze w pełni ze śmierci Chrisa Cornella, świat żegna kolejnego wielkiego muzyka..

PODSUMOWANIE TRASY "SYSTEM OF A DOWN" W EUROPIE

756 czytań
PODSUMOWANIE TRASY "SYSTEM OF A DOWN" W EUROPIEZa nami bogaty w występy czerwiec z System of a Down w Europie.
21 koncertów wieńczy wizyta na festiwalu Park Live, na terenie Moskwy i zamyka kolejny etap ekscytujących wspomnień fanów ze Starego Kontynentu. Uważnie przyglądaliśmy się przebiegowi wydarzeń na trasie, a więc nadszedł czas, aby w filmowym skrócie przybliżyć Wam pewne fakty.

KOMPILACJE AMATORSKICH TRANSMISJI Z KONCERTÓW "SYSTEM OF A DOWN" W EUROPIE

673 czytań
KOMPILACJE AMATORSKICH TRANSMISJI Z KONCERTÓW "SYSTEM OF A DOWN" W EUROPIEZapraszamy do obejrzenia kompilacji z koncertów na europejskiej trasie, które przygotował Night.

RELACJA Z KONCERTU "SYSTEM OF A DOWN" W KRAKOWIE

2147 czytań
RELACJA Z KONCERTU "SYSTEM OF A DOWN" W KRAKOWIEZapraszamy do przeczytania naszej relacji z koncertu System of a Down w Tauron Arenie oraz możliwości obejrzenia i przeżycia tego jeszcze raz.