Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

WYGRAJMY WSPÓLNIE BILET NA KONCERT SOAD!

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 11 sie 2013
 • w kategorii
Chcecie wygrać 2 bilety na koncert System of a Down?! Jeżeli tak to wejdźcie w TEN LINK i kliknijcie "lubię to" pod filmikiem akcji "Poland loves SOAD!" Gdy wygramy rozlosujemy 2 bilety wśród użytkowników SOADsite.pl!

Do dzieła kochani!

SOAD Kubana Festival do pobrania FULLHD!

1051 czytań
System of a DownDoczekaliśmy się koncertu z Kubany również w bezstratnej wersji (1080p 50fps), którą możecie pobrać z torrenta który znajduje się w rozwinięciu newsa. Uwaga, plik waży ponad 17GB co daje nam do tej pory najlepszy jakościowo nagrany koncert System Of A Down jaki został udostępniony w sieci!

Serj Tankian - Lucerna Music Hall 24.10.2012

 • Napisane przez SYSTEM89
 • dnia 11 sie 2013
 • w kategorii Serj Tankian
811 czytań
Serj TankianKolejna porcja nagrań, tym razem nagrania ode mnie i Nomada, które udało nam się zarejestrować podczas naszego wyjazdu w Czechach na koncercie Serja. W rozwinięciu newsa znajdziecie dwa nagrania z tego koncertu - wideo przy samych barierkach filmowane przeze mnie oraz wideo z prawej strony na piętrze filmowane przez Nomada

Tylko na soadsite

961 czytań
System of a DownTylko na soadsite czyli rzeczy które możecie znaleźć, ujrzeć po raz pierwszy tylko u nas. To przede wszystkim nagrania bardzo rzadkie, niepublikowane nigdzie wcześniej, ale także najnowsze nagrania z trasy zarówno Serja jak i już niebawem - System Of A Down. W rozwinięciu newsa parę linków do rzeczy które mogliście znaleźć na naszej stronie przed przerwą którą mieliśmy :)

Wygraj podwójny bilet na koncert SOAD w Pradze!

Wygraj podwójny bilet na koncert SOAD w Pradze!Prawdziwi fani zespołu mają szansę uargumentować swoją chęć na wyjazd na koncert SYSTEM OF A DOWN w Pradze, 14-sierpnia, czyli tuż po koncercie w Polsce!

Dzięki temu do wygrania jest jeden z podwójnych biletów na koncert SOAD podczas festiwalu Aerodrome.

Szczegóły w poniższym adresie:
Link

Kubana Festival

707 czytań
Kubana FestivalRosyjscy fani postarali się o bardzo dobrej jakości nagrania (również audio), które możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa

Hollywood Bowl oraz Kubana Festival

785 czytań
System of a DownPrzede wszystkim witam po długiej przerwie :) Na początek chciałem poinformować, że jeśli ktoś wybiera się na SOAD za granice (Praga, Berlin, Paryż, Mediolan) to zapraszam do tego tematu:
http://soadsite.p...read_id=63
W rozwinięciu newsa setlista oraz filmy do dwóch koncertów które mamy za nami

Drobny upominek dla użytkowników którzy wsparli SOADsite.pl

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 07 sie 2013
 • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plWitam. Tak jak kiedyś obiecaliśmy - wszystkich użytkowników którzy wsparli finansowo portal SOADsite.pl dzięki czemu mogliśmy zakupić domenę wynagrodzimy na tle innych użytkowników. Każdy z darczyńców otrzyma specjalną,dożywotnią rangę która wygląda tak:Dodatkowo ranga ta da Wam dodatkowe przywileje,które z biegiem czasu pojawią się na portalu.

Poniżej lista fundatorów których proszę o kontakt ze mną na pw (z ZABem). W wiadomości do mnie podajcie swoje imię i nazwisko,żebym mógł porównać czy Wy to autentycznie Wy.

Na pw zapraszam:

- donpietro
- Yoanna
- Nomad
- PANTURPISTA
- Arlen
- JUDX
- Wioletta Kowalska
- MICHAŁ GERLACH
- JUMPERTOMI

Regulamin

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 07 sie 2013
 • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plWitamy serdecznie. Właśnie zredagowaliśmy regulamin panujący na portalu SOADsite.pl. Chcielibyśmy,żeby każdy zarejestrowany użytkownik się z nim zapoznał aby w przyszłości w pewnych sytuacjach nie było spięć.

Pamiętajcie,że przestrzeganie regulaminu jest naszym dobrem wspólnym i gwarantuje prawidłowe oraz wygodne korzystanie z serwisu.

Regulamin znajdziecie w każdej chwili w pionowym panelu nawigacji po prawej stronie oraz TUTAJ.

Pozdrawiamy
Ekipa SOADsite.pl

AKCJA PRZEPROWADZANA NA KONCERCIE SOAD W POLSCE

System of a DownZ racji iż nikt ostatecznie nie podjął się żadnej akcji dla SOAD, a otrzymywaliśmy mnóstwo informacji , próśb i sugestii odnośnie takowej- postanowiliśmy się tego podjąć. Mamy nadzieję że strona SOADsite, pomoże rozgłosić akcję, choć czasu zostało już naprawdę niewiele. W rozwinięciu newsa aktualne pomysły, które znajdą się na najbliższym koncercie SOAD.

Prośba do wszystkich o poinformowanie swoich znajomych o akcji, a podczas koncertu- rozgłaszania wszystkim obecnym ludziom co zostało zaplanowane.

Link do wydarzenia Akcji dla SOAD na fb :POLAND LOVES SOAD