Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Galeria Serj'a i John

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 22 lis 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj Tankian


Pokaz grających obrazów Tankiana w galerii w Los Angeles dobiegł końca 21 listopada.
Sukces w galerii został osiągnięty poprzez duże zainteresowanie aplikacją Eye For Sound, która umożliwiła zeskanowanie wybranego obrazu, kojarząc tym samym dedykowaną ścieżkę dźwiękową dla danego dzieła i odtwarzając ją np. przez słuchawki podłączone do iPhone'ów zwiedzających.

O historii tego projektu opowiada sam artysta w niedawno udostępnionym wywiadzie (wersja angielska):
“Disarming Time” with Serj Tankian
a fotorelacja z wydarzenia jest dostępna w albumie oficjalnego konta FB Serj'a o nazwie:
Disarming Time Musical Paintings Exhibit Opening

Ciekawostką w tym wydarzeniu jest też fakt, że zobaczyć je przybył także...
John Dolmayan!

//NOMAD

Domena SOADsite.pl przedłużona o kolejny rok

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 18 lis 2013
 • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plMiło nam poinformować,że domena SOADsite.pl została opłacona na kolejny rok działalności. W związku z tym,każdy użytkownik może spać spokojnie,ponieważ portal bez żadnych przerw będzie wyświetlał nowości ze świata SOADu aż do 2015 roku ;)

Wszelkie podziękowania należą się naszemu administratorowi NOMAD'owi,ponieważ to on w pełni pokrył koszt związany z przedłużeniem domeny.

Stary koncert SOAD z Portugalii, dostępny!!

System of a Down

Portugalia,
Coimbra,
Pavillion OAF,
5 marzec 2002,
to miejsce nagrania VHS całego koncertu SYSTEM OF A DOWN, który od dziś jest powszechnie dostępny dla każdego fana, dzięki udostępnionemu video na serwisie YouTube.

Setlista:

1. Prison Song /2. Know /3. War? /4. Deer Dance /5. Jet Pilot /6. X /7. Suggestions /8. Psycho /9. Chop Suey! /10. Honey /11. Bounce /12. A.T.W.A. /13. Dam /14. Spiders /15. Aerials /16. Needles /17.Science /18. Toxicity /19. Suite-Pee /20. Sugar /21. P.L.U.C.K. /22. Sartarabad

//NOMAD

EYE FOR SOUND - przypomnienie.

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 14 lis 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj Tankian
Przypominamy, że jutro pod adresem 1553 N. CAHUENGA BLVD., HOLLYWOOD, CA 90028 w LOS ANGELES odbędzie się otwarcie galerii EYE FOR SOUND pt. "DISARMING TIME PAINTING", kreowanej przez Serj'a Tankiana.

Dla przypomnienia, galeria ta prezentuje obrazy wzbogacane kompozycjami muzycznymi, żeby widz został nakierowany na odpowiedni klimat podczas oglądania każdego obrazu z osobna.

Termin prezentacji trwa w dniach 15-21 listopada.

Więcej szczegółów na:
EYE FOR SOUND - DISARMING TIME PAINTING

//NOMAD

SOAD na Deftones

System of a DownWczoraj, niespodziewanie, cały skład SYSTEM OF A DOWN pojawił się obejrzeć koncert Deftones w Los Angeles!
To ciekawe miejsce spotkania dla naszej ulubionej grupy, zwłaszcza, że nadszedł taki czas, że właściwie można spodziewać się wszystkiego nowego;)

Dodatkową ciekawostką są umieszczone na oficjalnym profilu Facebook'a połączone osobne zdjęcia każdego z członków zespołu + występ Deftones na Greek Theater - nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na trzech zdjęciach jest właśnie Serj Tankian, którego twórczość rzekomo blokowała pracę nad ewentualnym, nowym albumem SOAD, a który niedawno zakończył swoje wszystkie solowe występy.//NOMAD

Ogłoszenie parafialne na rok 2014!

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 30 paź 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj Tankian29-marca 2014 roku, na CBS Canterbury Arena, Serj zagra nowo-zelandczykom koncert symfoniczny Elect The Dead i Orca.
Jest to pierwsze konkretne ogłoszenie ze świata chłopaków z SOAD na rok 2014.

"Tylko tej specjalnej nocy, piosenkarz, tekściarz, kompozytor, multi-instrumentalista i głos band'u System of a Down, Serj Tankian da niezwykły występ z Orkiestrą Symfoniczną Christchurch." - opisuje wydarzenie.

Wszyscy zainteresowani fani mogą obejrzeć symfonię o godzinie 19:30 i przypominam, że ów wokalista mieszka obecnie w Nowej Zelandii;)

//NOMAD

"Zobacz muzykę, usłysz sztukę"

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 27 paź 2013
 • w kategorii Serj Tankian
707 czytań
Serj TankianJakiś czas temu Serj Tankian poinformował świat o swoim nowym i nietypowym hobby związanym również z muzyką, lecz tym razem w zestawieniu z.. malarstwem!

Pomysł, w którego zaangażowanie włożył wokalista SOAD składa się na tworzenie własnych malowideł / obrazów i przyozdabianie ich klimatem muzycznym, np. dodając za obrazem miniaturowe głośniki, z których płynie odpowiednia kompozycja muzyczna, zmajstrowana także przez autora obrazu.

Tym razem możemy odwiedzić stronę internetową, która zajmuje się tą inicjatywą i dowiedzieć się m.in. kiedy będą organizowane galerie takiej sztuki..

"EYE FOR SOUND"

..a w rozwinięciu news'a możecie obejrzeć nagrania Tankiana, przedstawiające szczegóły tej idei..

//NOMAD

Koncert SOAD z 2000 roku w sieci!

System of a DownOd niedawna można obejrzeć unikatowy materiał, przedstawiający cały koncert SYSTEM OF A DOWN ze Schnepf Farms, Queen Creek, z trasy Summer Sanitarium, który miał miejsce w 2000 roku!
To smaczek dla fanów "starego SOAD'u", więc zapraszam do oglądania!

Setlista przedstawia się następująco:

01. Know
02. Suite Pee
03. Suggestions
04. Spiders
05. DDevil
06. Soil
07. Goodbye Blue Sky (Pink Floyd cover)
08. War?
09. SugarPodzielony na utwory i oryginalnie wystawiony materiał przez użytkownika KAJDMFNR można znaleźć na jego kanale YouTube pod adresem: Link

//NOMAD

SOAD - kompilacja pełnego koncertu z Francji!

System of a DownW sieci pojawiła się kompilacja pełnego koncertu SYSTEM OF A DOWN z festiwalu Rock en Seine w Paryżu (25.08.2013).
Koncert we Francji był przedostatnim na europejskiej trasie bieżącego roku.

Zapraszam do wydarzenia:


//NOMAD

Sala Kongresowa na profilu Tankiana

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 19 paź 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj TankianJuż od soboty można obejrzeć oficjalne zdjęcia z prób i koncertu w Warszawie, z pod szyldu "Elect The Dead & Orca Symphony" na facebook'owym fanpage'u Serj'a:


Album z prób w Sali Kongesowej: Link
Album z konceru w Sali Kongresowej: Link
to fotografie kredytowane pani Annie Jaskanis, której zasługą było dane usłyszeć nam wyróżniające występy w Polsce wykonania bis'ów utworu "Saving Us".

Dodatkowo, dostępne są też zdjęcia z prób w LITHUANIE i z UKRAINY I ROSJI.

Bądźcie czujnymi obserwatorami profilu SERJ TANKIAN, ponieważ istnieje szansa, że niedługo dodane tam zostaną galerie z pozostałych koncertów z trasy.

//NOMAD