Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Nowy album basisty Scars On Broadway

 • Napisane przez MIXER
 • dnia 10 gru 2013
 • w kategorii Bez kategorii21 grudnia ma ukazać się pierwszy singiel z drugiego albumu Dominica ''Israfela" Cifarelli, jego zespołu pt. The Chronicles Of Israfel. Jak komentuje sam muzyk : ,, singiel o tytule The Turning Of The Heavens będzie dostępny do pobrania w dniu 21 grudnia, jest to 13 minutowe preludium do najnowszego albumu formacji" .

Album podobnie jak pierwszy, zachowany zostanie w stylistyce metalu, czy progresywnego rocka z drobnymi wstawkami metalcore'owymi.

Facebook zespołu The Chronicles Of Israfel : Link

Poniżej 3 utwory z jego debiutanckiego albumu :

Krótko, co widać i słychać...

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 10 gru 2013
 • w kategorii Bez kategorii
Niedawno swój ruch wykonał Shavo publikując datę premiery albumu Achozen na termin swoich urodzin.

Dziś jednak czas na Tankiana i jego obrazy, gdyż na oficjalnym profilu YouTube tego artysty ukazało się relatywne video z otwartej wystawy.

Serj planuje kolejny happening pokazowy i pyta na Facebook'u, gdzie powinien się odbyć TUTAJ

W międzyczasie kilka sekretów swojej twórczości zdradził także John Dolmayan informując świat, że jego wciąż nienazwany, solowy cover album postępuje: "podstawowa struktura jest kompletna i beat'y do 8 utworów" napisał na profilu Facebook'a perkusista i dodał, że o kolejnych postępach będzie nas informować.

A co z panem Malakianem? Czekamy!

//NOMAD

Echo Achozen! Data premiery!

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 06 gru 2013
 • w kategorii Bez kategorii

Zgodnie z przepowiednią Shavo Odadjian'a na jego oficjalnym profilu Facebook'a,
album składu Achozen, w którym odgrywa on rolę basisty ukaże się w końcu z datą
22 kwietnia 2014 roku (2 dni przed 99-rocznicą Genocide'u).
Shavo zapowiada na album takich wykonawców jak Killah Priest, GZA, RZA, Kinetic 9, Rev William Burk, John Frusciante, członkowie Brooklyn Zu, George Clinton, Leggezin Fin i świeżo ogłoszony The Gatekeeper z The Gravediggaz znany jako Frukwan ze Stetsasonic.

Album Achozen to oczywiście projekt hip-hop'owy, który zdaniem jego twórców przenosi hip-hop w nowy wymiar.

Dla przypomnienia jeden z wydanych utworów przez Achozen:

//NOMAD

Galeria Serj'a i John

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 22 lis 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj Tankian


Pokaz grających obrazów Tankiana w galerii w Los Angeles dobiegł końca 21 listopada.
Sukces w galerii został osiągnięty poprzez duże zainteresowanie aplikacją Eye For Sound, która umożliwiła zeskanowanie wybranego obrazu, kojarząc tym samym dedykowaną ścieżkę dźwiękową dla danego dzieła i odtwarzając ją np. przez słuchawki podłączone do iPhone'ów zwiedzających.

O historii tego projektu opowiada sam artysta w niedawno udostępnionym wywiadzie (wersja angielska):
“Disarming Time” with Serj Tankian
a fotorelacja z wydarzenia jest dostępna w albumie oficjalnego konta FB Serj'a o nazwie:
Disarming Time Musical Paintings Exhibit Opening

Ciekawostką w tym wydarzeniu jest też fakt, że zobaczyć je przybył także...
John Dolmayan!

//NOMAD

Domena SOADsite.pl przedłużona o kolejny rok

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 18 lis 2013
 • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plMiło nam poinformować,że domena SOADsite.pl została opłacona na kolejny rok działalności. W związku z tym,każdy użytkownik może spać spokojnie,ponieważ portal bez żadnych przerw będzie wyświetlał nowości ze świata SOADu aż do 2015 roku ;)

Wszelkie podziękowania należą się naszemu administratorowi NOMAD'owi,ponieważ to on w pełni pokrył koszt związany z przedłużeniem domeny.

Stary koncert SOAD z Portugalii, dostępny!!

System of a Down

Portugalia,
Coimbra,
Pavillion OAF,
5 marzec 2002,
to miejsce nagrania VHS całego koncertu SYSTEM OF A DOWN, który od dziś jest powszechnie dostępny dla każdego fana, dzięki udostępnionemu video na serwisie YouTube.

Setlista:

1. Prison Song /2. Know /3. War? /4. Deer Dance /5. Jet Pilot /6. X /7. Suggestions /8. Psycho /9. Chop Suey! /10. Honey /11. Bounce /12. A.T.W.A. /13. Dam /14. Spiders /15. Aerials /16. Needles /17.Science /18. Toxicity /19. Suite-Pee /20. Sugar /21. P.L.U.C.K. /22. Sartarabad

//NOMAD

EYE FOR SOUND - przypomnienie.

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 14 lis 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj Tankian
Przypominamy, że jutro pod adresem 1553 N. CAHUENGA BLVD., HOLLYWOOD, CA 90028 w LOS ANGELES odbędzie się otwarcie galerii EYE FOR SOUND pt. "DISARMING TIME PAINTING", kreowanej przez Serj'a Tankiana.

Dla przypomnienia, galeria ta prezentuje obrazy wzbogacane kompozycjami muzycznymi, żeby widz został nakierowany na odpowiedni klimat podczas oglądania każdego obrazu z osobna.

Termin prezentacji trwa w dniach 15-21 listopada.

Więcej szczegółów na:
EYE FOR SOUND - DISARMING TIME PAINTING

//NOMAD

SOAD na Deftones

System of a DownWczoraj, niespodziewanie, cały skład SYSTEM OF A DOWN pojawił się obejrzeć koncert Deftones w Los Angeles!
To ciekawe miejsce spotkania dla naszej ulubionej grupy, zwłaszcza, że nadszedł taki czas, że właściwie można spodziewać się wszystkiego nowego;)

Dodatkową ciekawostką są umieszczone na oficjalnym profilu Facebook'a połączone osobne zdjęcia każdego z członków zespołu + występ Deftones na Greek Theater - nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na trzech zdjęciach jest właśnie Serj Tankian, którego twórczość rzekomo blokowała pracę nad ewentualnym, nowym albumem SOAD, a który niedawno zakończył swoje wszystkie solowe występy.//NOMAD

Ogłoszenie parafialne na rok 2014!

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 30 paź 2013
 • w kategorii Serj Tankian
Serj Tankian29-marca 2014 roku, na CBS Canterbury Arena, Serj zagra nowo-zelandczykom koncert symfoniczny Elect The Dead i Orca.
Jest to pierwsze konkretne ogłoszenie ze świata chłopaków z SOAD na rok 2014.

"Tylko tej specjalnej nocy, piosenkarz, tekściarz, kompozytor, multi-instrumentalista i głos band'u System of a Down, Serj Tankian da niezwykły występ z Orkiestrą Symfoniczną Christchurch." - opisuje wydarzenie.

Wszyscy zainteresowani fani mogą obejrzeć symfonię o godzinie 19:30 i przypominam, że ów wokalista mieszka obecnie w Nowej Zelandii;)

//NOMAD

"Zobacz muzykę, usłysz sztukę"

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 27 paź 2013
 • w kategorii Serj Tankian
699 czytań
Serj TankianJakiś czas temu Serj Tankian poinformował świat o swoim nowym i nietypowym hobby związanym również z muzyką, lecz tym razem w zestawieniu z.. malarstwem!

Pomysł, w którego zaangażowanie włożył wokalista SOAD składa się na tworzenie własnych malowideł / obrazów i przyozdabianie ich klimatem muzycznym, np. dodając za obrazem miniaturowe głośniki, z których płynie odpowiednia kompozycja muzyczna, zmajstrowana także przez autora obrazu.

Tym razem możemy odwiedzić stronę internetową, która zajmuje się tą inicjatywą i dowiedzieć się m.in. kiedy będą organizowane galerie takiej sztuki..

"EYE FOR SOUND"

..a w rozwinięciu news'a możecie obejrzeć nagrania Tankiana, przedstawiające szczegóły tej idei..

//NOMAD