Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!


SOAD - kompilacja pełnego koncertu z Francji!

System of a DownW sieci pojawiła się kompilacja pełnego koncertu SYSTEM OF A DOWN z festiwalu Rock en Seine w Paryżu (25.08.2013).
Koncert we Francji był przedostatnim na europejskiej trasie bieżącego roku.

Zapraszam do wydarzenia:


//NOMAD

Sala Kongresowa na profilu Tankiana

  • Napisane przez NOMAD
  • dnia 19 paź 2013
  • w kategorii Serj Tankian
Serj TankianJuż od soboty można obejrzeć oficjalne zdjęcia z prób i koncertu w Warszawie, z pod szyldu "Elect The Dead & Orca Symphony" na facebook'owym fanpage'u Serj'a:


Album z prób w Sali Kongesowej: Link
Album z konceru w Sali Kongresowej: Link
to fotografie kredytowane pani Annie Jaskanis, której zasługą było dane usłyszeć nam wyróżniające występy w Polsce wykonania bis'ów utworu "Saving Us".

Dodatkowo, dostępne są też zdjęcia z prób w LITHUANIE i z UKRAINY I ROSJI.

Bądźcie czujnymi obserwatorami profilu SERJ TANKIAN, ponieważ istnieje szansa, że niedługo dodane tam zostaną galerie z pozostałych koncertów z trasy.

//NOMAD

Cover album Dolmayan'a

1073 czytań
Cover album Dolmayan'aJakiś czas temu JOHN DOLMAYAN zapowiadał, że szykuje się do nagrania swojego cover-albumu, co jak stwierdził, może być dla niego dobrym treningiem przed ewentualnym nagrywaniem kolejnej sesji SYSTEM OF A DOWN.

Dzisiaj, na oficjalnej stronie Facebook'a i za pomocą aplikacji Instagram, ów drummer zaprezentował 16-sekundowy materiał, prezentujący rozpoczęcie prac nad tym cover'em.

Oficjalnie możecie obejrzeć to na profilu:

JohnDolmayanOfficial

lub za pośrednictwem jednego z użytkowników serwisu YouTube, który wstawił tam to samo nagranie:


/edytowano: kolejne krótkie nagrania John'a z tej inicjatywy będą umieszczane w rozwinięciu posta.

//NOMAD

Relacja z koncertu Serja Tankiana w Gdańsku

  • Napisane przez SYSTEM89
  • dnia 17 paź 2013
  • w kategorii Orca
1137 czytań
Relacja z koncertu Serja Tankiana w GdańskuW rozwinięciu newsa możecie przeczytać znakomitą relację mojej znajomej Marcjanny Wimonć dotyczącej występu Serja Tankiana w Gdańsku. Zachęcam do przeczytania, obejrzenia paru utworów nagranych przeze mnie oraz podzielenia się swoimi wrażeniami z koncertu :)

Ja z mojej strony chciałbym podziękować wszystkim znajomym z którymi miałem okazję się spotkać podczas koncertów w Warszawie oraz Gdańsku :) Ogromne podziękowania należą się również osobie, dzięki której obydwa koncerty Serja Tankiana w Polsce stały się wyjątkowe i niepowtarzalne na całej trasie, za sprawą utworu 'Saving Us' zagranego tylko i wyłącznie u nas. Mowa o 'czerwonej czuprynie' czyli Annie Jaskanis, która jako fanka zespołu System Of A Down od kilkunastu lat, zdołała przekonać Serja aby zagrał specjalnie dla nas dodatkowy bis!

Fanpage Anny Jaskanis znajdziecie pod tym adresem:
https://www.facebook.com/anna.jaskanis