Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Pojawiła się setlista solowego albumu Johna Dolmayana

1050 czytań
These Grey MenJohn Dolmayan jakiś czas temu ogłosił, że tworzy solowy album zawierający covery innych kapel.


SOAD w grze!!

System of a DownMiłośnicy wirtualnego grania i SOAD'u będą wniebowzięci, gdy dla swojej wersji ROCKSMITH 2014 EDITION zakupią DLC, zawierające 3 utwory "Systemu".


"Toxicity" i "Aerials" z albumu Toxicity oraz "B.Y.O.B." z Mezmerize są do nabycia osobno w cenie $2,99 lub razem za $7,99.

Gra jest dostępna na platformach PC, Mac, PS3 oraz Xbox 360 przez cyfrowe dystrybucje Steam, Xbox Live i PlayStation Network.//NOMAD

Hrant Dink - Khatchadour Tankian

 • Napisane przez SYSTEM89
 • dnia 21 sty 2014
 • w kategorii Serj Tankian
721 czytań
Serj Tankian

Serj Tankian opublikował na swoim profilu facebook klip zobrazowany przez Jon Del Sesto, do utworu jego ojca poświęconemu tureckiemu dziennikarzowi ormiańskiego pochodzenia - Hrant Dink'owi. Hrant Dink był redaktorem naczelnym tygodnika "Agos"wydawanego w dwóch językach - tureckim i ormiańskim. W 2005 r. został skazany na mocy 'drakońskiego' artykułu 301 przez turecki sąd na 6 miesięcy więzienia za wypowiedzi na temat masakry półtora miliona Ormian w Turcji. 19 stycznia 2007 roku Hrant został zamordowany w biały dzień poza biurem gazety Agos w Konstantynopolu. Do zdarzenia doszło krótko po premierze filmu Screamers, w którym udzielił wywiadu. Kilka dni później został zatrzymany morderca, 17 letni, Ogun Samast. Turecka policja traktowała go jak narodowego bohatera robiąc sobie zdjęcia z mordercą, który dumnie pozował z Turecką flagą przed kamerami.

Więcej informacji na temat Artykułu 301 : Link
Film Screamers: Link
Dokumentalny film "Screamers" opowiada o ludobójstwach XX wieku zaczynając od zagłady Ormian w 1915 roku przez Holokaust, Bośnię i Rwandę widzianych oczyma członków kapeli. Film kończy historia 96 letniego dziadka wokalisty- Serja Tankiana, który przeżył eksterminację Ormian w Turcji.

//System89

Najnowszy wywiad z Serjem Tankianem z BDO 2014

 • Napisane przez MIXER
 • dnia 19 sty 2014
 • w kategorii Serj Tankian
Serj TankianPoniżej najnowszy wywiad przeprowadzony z Serjem w tym tygodniu podczas festiwalu BDO 2014. Drobną ciekawostką jest fakt, iż Serj po raz pierwszy pojawił się tam w roli słuchacza, a nie wykonawcy.

Opcja darowizny oraz dalszy rozwój portalu

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 11 sty 2014
 • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plWitajcie! Wprowadziliśmy na portalu nową opcję. Mowa o panelu - "Przekaż darowiznę",który znajdziecie po prawej stronie.
Jeżeli leży Ci na sercu utrzymanie oraz rozwój portalu możesz dobrowolnie przekazać dowolną kwotę na rzecz SOADsite.pl
Dodatkowo administracja zobowiązuje się do comiesięcznego rozliczenia się z użytkownikami w postaci newsa - jak wygląda stan konta portalu. Ile w danym miesiącu dostaliśmy darowizn,na co te pieniądze zostały bądź zostaną wydane.


Jak wiadomo SOADsite.pl jest portalem non-profit. Nie generujemy dochodu,nie czerpiemy zysków materialnych z prowadzenia portalu.
Niestety portal taki jak ten,wymaga ciągłego wkładu finansowego związanego z opłatami za serwer oraz domenę.

Dzięki serdeczności naszego administratora Nomada domena SOADsite.pl została niedawno opłacona na kolejny rok działania. Portal stoi na darmowym serwerze ale żeby użytkowników nie zalewała fala reklam musimy te reklamy miesiąc w miesiąc wyłączać... odpłatnie. Na płatny hosting,w którym nie ma reklam,który byłby stabilniejszy oraz wydajniejszy nas nie stać.

Portal się rozwija i z każdym kolejnym miesiącem wzrasta miesięczna liczba odwiedzin portalu. Wiążę się to z coraz to większym obciążeniem darmowego hostingu,na którym znajduje się portal. Z biegiem czasu,może dojść do tego,że portal będzie strasznie długo się wczytywał,potocznie mówiąc - mulił. Nie chcielibyśmy aby do tego doszło,gdyż komfort korzystania z portalu przez użytkowników jest dla nas najważniejszy (zaraz po dostarczaniu najświeższych nowości ;) )

Aby zachęcić ludzi do pomocy w utrzymaniu portalu włączyliśmy razem z portalem tzw. "strefę vip" za drobną opłatę sms. Był to z naszej strony błąd,dlatego od dzisiaj strefa VIP będzie całkowicie darmowa a ów rangę będzie można dostać drogą awansu a nie drogą kupna jak odbywało się to dotychczas. Od dzisiaj rangę VIP będą przyznawać administratorzy tym,którzy najbardziej udzielają się na portalu oraz pomagają w rozbudowaniu naszej społeczności.


Przykro nam to mówić ale z racji,że portal na siebie nie zarabia a utrzymuje się jedynie z dobrej woli użytkowników,gdy nie będzie nas stać na dalsze jego utrzymywanie zostanie wyłączony. Jest to ostateczność z ostateczności gdyż nawet jak jest bardzo ciężko z budżetem portalu,deficyt uzupełniamy z własnej kieszeni. Od początku włączenia SOADsite.pl zostaliśmy wsparci 15zł... Dla porównania koszt wyłączenia reklam na 1mc to 10zl...


Nie ukrywamy,że chcielibyśmy rozwijać portal najbardziej jak się da. Chcielibyśmy zatrudnić na zlecenie jakiegoś programistę,który mógłby dla nas - dla portalu stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalnie rozszerzenia,wtyczki,które z całą pewnością zwiększyłyby komfort użytkowania. W najbliższym czasie postaramy się o dostosowanie portalu dla systemu google translate w kilku językach tak aby nasze nowości mogli czytać również obcokrajowcy.

Z góry dziękujemy wszystkim wspierającym. Dziękujemy za wiarę w ten portal i za to,że jesteście z nami. Gwarantujemy,że nasza 4osobowa ekipa "czerwonych" robi wszystko,żeby SOADsite.pl był jedynym takim portalem w EU!

Pozdrawiamy!

Scars On Broadway - tytuł nowego utworu z niewydanego EP

System of a DownJak wszyscy wiemy, minęły już dwa lata odkąd zaczęło być głośno o nowym albumie formacji Darona Malakiana- Scars On Broadway. Otrzymaliśmy zapowiedź, ponad 40 sekundowy sampel singla Guns Are Loaded oraz mini trasę po Ameryce promującą 4 nowe utwory i słuch o Bliznach na Broadwayu zaginął. Dopóki jednak nie mamy oficjalnego potwierdzenia iż wydawnictwo zostało wycofane, nie traćmy nadziei na usłyszenie nowych dzieł wypływających wprost z duszy Malakiana.

Od czasów amerykańskiej trasy, krążyły plotki iż jednym z nowych utworów będzie cover. Jak potwierdza dziś jeden z fanów, który miał okazję rozmawiać z frontmanem SOB, coverem mającym się znaleźć najprawdopodobniej na EPce Scars On Broadway pt. Fuck N Kill jest utwór Assimilate zespołu Skinny Puppy. Cover ten został zaprezentowany w dniu 20 sierpnia 2010 w klubie Avalon.

Lista nowych utworów, zarejestrowanych przez Malakiana o których nam obecnie wiadomo :
1. Guns Are Loaded
2. Dictator
3. Sickening Wars
4. Fuck N Kill
5. Angry Guru
6. Till The End
7. Assimilate (Skinny Puppy cover)

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak liczyć że ten rok będzie należał w końcu do Scars On Broadway !

Poniżej nagranie utworu o którym mowa.
// MIXER

Nowy wywiad z Shavo i aukcje dla Filipin.

 • Napisane przez NOMAD
 • dnia 08 sty 2014
 • w kategorii Bez kategorii
Żyjemy w Polsce, więc wielu z Was nie rozumie ojczystej mowy naszego ulubionego zespołu - nie przeszkadza to jednak w obejrzeniu wywiadu z basistą Shavo Odadjian'em, przeprowadzonego w okolicach grudnia zeszłego roku na terenie jego posiadłości w L.A., wyemitowanego przez Armenia TV 7-stycznia roku bieżącego.
Zainteresowanie tym video wzbudza chociażby zagrane kilka taktów z muzyki SOAD specjalnie dla wywiadu, przez samego Shavarsh'a.
Pełen materiał znajduje się po linkiem:

WYWIAD Z SHAVO W L.A.

Drugą sprawą są aukcje wspierające Filipińczyków po tajfunie Yolanda, które będą odbywać się w Los Angeles, w klubie Nokia podczas koncertów akcji MUSIC FOR RELIEF - John Dolmayan i Serj Tankian wspierają licytację swoją sztuką malarską, z czego perkusista udostępnia ręcznie wymalowany talerz perkusji, przypominający grafikę ze specjalnej edycji "Steal This Album!" John'a, w cenie wywoławczej 1000$. Natomiast wokalista zaproponował jeden ze swoich obrazów z galerii "Disarming Time" za minimum 425$.

Szczegóły licytacji, TUTAJ


//NOMAD

System Of A Down - War, z występu podczas Summer Sanitarium Tour w 2000 roku

807 czytań
System of a DownWitam po mojej dłuższej przerwie. Dziś specjalnie dla soadsite udostępniam wideo z koncertu System Of A Down z 2000 roku. Wideo jakiś czas było w sieci ale zostało usunięte.Cały koncert posiada Motolink (trader pochodzący z Hiszpani), który na chwile obecną zakończył swoją działalność, więc nie wiadomo czy kiedykolwiek ujrzymy cały koncert. Motolink dostał ten show zupełnie przez przypadek, wymieniając się z starym fanem SOAD kasetami VHS. Oprócz show z Japonii z 1999 roku, na kasecie znajdował się koncert z Los Angeles (Podczas występu Serj powiedział, że dziś John obchodzi urodziny, stąd znamy datę i miejsce koncertu - 2000-07-15 Coliseum Memorial LA).

Ciekawostka na temat tego koncertu:
SUMMER SANITARIUM TOUR
Metallica / Korn / Kid Rock / Powerman 5000 / System Of A Down
LA Memorial Coliseum; Los Angeles, Calif. (July 15, 2000)
Publiczność: 73,458
Zysk: $4,334,590

To jeden z największych koncertów zagranych w Stanach Zjednoczonych - tyle ludzi uczestniczyło w koncercie, natomiast w sieci nie ma żadnych zdjęć ani filmów z tego wydarzenia.

//System89

Temat: Reading 2003!!

System of a DownZapewne wielu z was zna dostępne od dawna nagrania audio i video z jednego z najbardziej interesujących i unikatowych koncertów w historii SOAD - Reading Festival 2003 na Farmie Małego John'a..

Nie było by news'a, gdyby nie dobra wola jednego z fanów SOAD'u, w zmontowaniu stabilnej i najlepszej kompilacji video, audio oraz foto, żeby utworzyć kompletne nagranie tego show, a więc nie ma co się dalej rozpisywać...
Zapraszam na seans!:)Setlist'a:
01. Needles / 02. Deer Dance / 03. Jet Pilot / 04. Chic 'N' Stu / 05. Forest / 06. Mind / 07. Transilvanian Hunger (Darkthrone cover) / 08. Chop Suey! / 09. Bounce / 10. Bubbles / 11. Aerials / 12. P.L.U.C.K. / 13. Psycho / 14. A.D.D. / 15. DDevil / 16. Suggestions / 17. Toxicity / 18. Streamline / 19. Mr. Jack / 20. Sorry, Not Sorry (Amen cover) / 21. War? / 22. I-E-A-I-A-I-O / 23. Suite-Pee / 24. Sugar / Prison Song

// NOMAD

Wesołych Świąt!

 • Napisane przez ZAB
 • dnia 23 gru 2013
 • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.pl