Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Zamknięcie portalu

  • Napisane przez ZAB
  • dnia 01 kwi 2014
  • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plZ przykrością muszę poinformować,że portal SOADsite.pl zostanie ponownie zamknięty. Tym razem na zawsze.
Powodów do podjęcia tej decyzji było kilka... między innymi brak czasu do dalszego zarządzania portalu pod względem technicznym oraz brak funduszy na jego rozwój oraz utrzymanie.

Chciałbym z tego miejsca serdecznie wszystkim podziękować za współpracę oraz dotychczasową pomoc.

Jestem dumny, że przez okres trzech lat mogłem budować oraz zarządzać dla Was tym portalem aby wszystko pod względem technicznym było dopięte na ostatni guzik.


Jednocześnie informuję,że nowe newsy ze świata SOAD będą się pojawiać na stronach facebook - SOADsite.pl oraz We want SOAD in Poland i będą redagowane przez obecną administrację portalu.


//ZAB

NOMAD:
Niestety sprawa stała się tym gorsza, że zrzekam się administratury również na wspomnianych stronach.
Powodem stała się niestety niekompetencja w zarządzaniu środkami finansowymi, która już raz doprowadziła do upadku portalu (zgromadzone środki pozostały źle wydane i muszę to niestety przyznać). Wielu fanów, z którymi rozmawiałem prywatnie, powiedziało mi o wpłatach, o których nie wiedziałem aż do momentów tych rozmów - CZUJCIE SIĘ DZISIAJ OSZUKANI!
Obecnie współpracuję videowizualnie ze znacznie bardziej rozbudowanym społeczeństwem fanowskim zespołu Linkin Park, które podchodzi profesjonalniej do sprawy i nie zostaje w tyle.
Od jakiegoś czasu jestem też właścicielem systemofadown.pl i być może kiedyś powrócę z odpowiednią pod tym adresem stroną, jeżeli szósty album SOAD spełni moje oczekiwania, które stały się wątpliwe po oświadczeniu menadżera zespołu Shavo Odadijan'a.
Dziękuję wszystkim za współpracę i wracam do podziemia.
Trzymajcie się!

SYSTEM89:
Witam! Ostatnio rzadko uczestniczę w sprawach dotyczących SOADSite, Nomad poinformował mnie o zaistniałej sytuacji związanej z portalem, na chwilę obecną nie planuję zajmowania się wyżej wspomnianymi Fanpage'ami, ponieważ sprawy osobiste zmusiły mnie do tego, aby na jakiś czas odpocząć od czynnego brania udziału tutaj czy na profilach FB. Podobnie jak Nomad, być może wznowimy współpracę, jeśli szósty album SOAD dojdzie do skutku i zostanie przez nas odebrany pozytywnie. Jedyną rzeczą, którą chciałbym się zająć od początku do końca jest Multicam z koncertu SOAD w Łodzi. Chciałbym wam to obiecać na 100%, ale niestety z osób, które miały się zgłosić do nas z nagraniami koncertu nie odezwał się NIKT.. Mam wersje swoją, Nomada, mojego bliskiego znajomego oraz jedną przypadkową, którą udostępniła osoba nie znająca SOADSITE. Data końca projektu multicamu stoi pod dużym znakiem zapytania.. Pozdrawiam was i mam nadzieje do zobaczenia pod adresem systemofadown.pl

MIXER:
O decyzji zamknięcia portalu usłyszałem wczoraj, choć szczerze przyznam, że do ostatniej chwili wierzyłem iż uda się tego uniknąć. Niestety zmuszony jestem zgodzić się ze stanowiskiem NOMADa odnośnie niejasności w zarządzaniu środkami finansowymi, do których mój dostęp jak i pozostałych dwóch administratorów był ograniczony. Pracuję obecnie nad mini projektami związanymi z SOAD, a o moich recenzjach i artykułach w dziedzinie SOAD, zainteresowani fani, chętni śledzić me dalsze poczynania, usłyszą na pewno jeszcze nie raz. Dziękuję wam za te wspólnie spędzone 4 lata, prawdziwą przyjemnością było pisać dla Was artykuły oraz dzielić się z Wami nabytą przeze mnie wiedzą. Do zobaczenia na kolejnym koncercie System of a Down w Polsce. Bywajcie ! \m/

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.