Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Opcja darowizny oraz dalszy rozwój portalu

  • Napisane przez ZAB
  • dnia 11 sty 2014
  • w kategorii SOADsite.pl
SOADsite.plWitajcie! Wprowadziliśmy na portalu nową opcję. Mowa o panelu - "Przekaż darowiznę",który znajdziecie po prawej stronie.
Jeżeli leży Ci na sercu utrzymanie oraz rozwój portalu możesz dobrowolnie przekazać dowolną kwotę na rzecz SOADsite.pl
Dodatkowo administracja zobowiązuje się do comiesięcznego rozliczenia się z użytkownikami w postaci newsa - jak wygląda stan konta portalu. Ile w danym miesiącu dostaliśmy darowizn,na co te pieniądze zostały bądź zostaną wydane.


Jak wiadomo SOADsite.pl jest portalem non-profit. Nie generujemy dochodu,nie czerpiemy zysków materialnych z prowadzenia portalu.
Niestety portal taki jak ten,wymaga ciągłego wkładu finansowego związanego z opłatami za serwer oraz domenę.

Dzięki serdeczności naszego administratora Nomada domena SOADsite.pl została niedawno opłacona na kolejny rok działania. Portal stoi na darmowym serwerze ale żeby użytkowników nie zalewała fala reklam musimy te reklamy miesiąc w miesiąc wyłączać... odpłatnie. Na płatny hosting,w którym nie ma reklam,który byłby stabilniejszy oraz wydajniejszy nas nie stać.

Portal się rozwija i z każdym kolejnym miesiącem wzrasta miesięczna liczba odwiedzin portalu. Wiążę się to z coraz to większym obciążeniem darmowego hostingu,na którym znajduje się portal. Z biegiem czasu,może dojść do tego,że portal będzie strasznie długo się wczytywał,potocznie mówiąc - mulił. Nie chcielibyśmy aby do tego doszło,gdyż komfort korzystania z portalu przez użytkowników jest dla nas najważniejszy (zaraz po dostarczaniu najświeższych nowości ;) )

Aby zachęcić ludzi do pomocy w utrzymaniu portalu włączyliśmy razem z portalem tzw. "strefę vip" za drobną opłatę sms. Był to z naszej strony błąd,dlatego od dzisiaj strefa VIP będzie całkowicie darmowa a ów rangę będzie można dostać drogą awansu a nie drogą kupna jak odbywało się to dotychczas. Od dzisiaj rangę VIP będą przyznawać administratorzy tym,którzy najbardziej udzielają się na portalu oraz pomagają w rozbudowaniu naszej społeczności.


Przykro nam to mówić ale z racji,że portal na siebie nie zarabia a utrzymuje się jedynie z dobrej woli użytkowników,gdy nie będzie nas stać na dalsze jego utrzymywanie zostanie wyłączony. Jest to ostateczność z ostateczności gdyż nawet jak jest bardzo ciężko z budżetem portalu,deficyt uzupełniamy z własnej kieszeni. Od początku włączenia SOADsite.pl zostaliśmy wsparci 15zł... Dla porównania koszt wyłączenia reklam na 1mc to 10zl...


Nie ukrywamy,że chcielibyśmy rozwijać portal najbardziej jak się da. Chcielibyśmy zatrudnić na zlecenie jakiegoś programistę,który mógłby dla nas - dla portalu stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalnie rozszerzenia,wtyczki,które z całą pewnością zwiększyłyby komfort użytkowania. W najbliższym czasie postaramy się o dostosowanie portalu dla systemu google translate w kilku językach tak aby nasze nowości mogli czytać również obcokrajowcy.

Z góry dziękujemy wszystkim wspierającym. Dziękujemy za wiarę w ten portal i za to,że jesteście z nami. Gwarantujemy,że nasza 4osobowa ekipa "czerwonych" robi wszystko,żeby SOADsite.pl był jedynym takim portalem w EU!

Pozdrawiamy!

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.