Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

DARON MALAKIAN KRĘCI TELEDYSK?!

DARON MALAKIAN KRĘCI TELEDYSK?!W ostatnim czasie zostaliśmy obsypani licznymi uaktualnieniami z obozu Scars On Broadway, a sam Daron Malakian wielokrotnie pozował ze swoimi fanami. Najświeższe zdjęcia, które obiegły dziś świat, nie byłyby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie przyjrzeć się sprawie z bliższa (co już za moment Wam zaprezentujemy). Na zdjęciach widzimy bowiem Malakiana w towarzystwie osób przypominających (ze względu na swój ubiór) hiszpańskich toreadorów. Z pewnością jednak nie są to żadni toreadorzy, a być może z czasem dowiemy się o powiązaniu przebierańców z ormiańskim folklorem. Towarzystwo osób przebranych w nietypowe stroje nie byłoby niczym dziwnym, gdyby nie fakt, że Daron Malakian jak na artystę prezentuje się tutaj w jednym ze swoich scenicznych uniformów, dzierżąc w dłoniach nowy model swojej słynnej gitary Ibanez Iceman. Możemy zauważyć, że gitara przynajmniej od strony wizualnej, różni się od poprzedniego modelu Darona szczegółem w postaci wzoru na korpusie, który przypomina kształtem kontury Armenii. Warto wspomnieć również, że zdjęcia zostały uchwycone na jednym ze wzgórz w Glendale, a wrzucone do sieci przez reżysera ormiańskiej spółki tanecznej, której siedziba znajduje się w Los Angeles. Czyżby wzór na gitarze oraz społeczność powiązana z Armenią, zaangażowana w projekt, sugerowały że kręcone wideo jest teledyskiem do nowego singla Darona? Być może wideo będzie w jakiś sposób związane z kolejną rocznicą ludobójstwa Ormian, którą będziemy obchodzić już za niecały miesiąc. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na efekty!
Warto również przy okazji tego newsa wspomnieć o drobnej zmianie jaka zaistniała na serwisach Apple/Spotify. W miejscu artysty nie widnieje już Scars On Broadway lecz Daron Malakian & Scars On Broadway. Czyżby zwiastowało to rozpoczęcie solowej kariery gitarzysty SOAD pod jego własnym imieniem i nazwiskiem, a może też chodzi jedynie o podkreślenie czyją własnością są dzieła stworzone na łamach projektu? Jak myślicie? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w sprawie!

Komentarze

bartuq dnia marzec 27 2018 20:42:25
"coming soon" ;) Czekam niecierpliwie co to będzie. SOAD, SOB? Kto to wie.
shark93 dnia marzec 27 2018 21:06:35
Te stroje trochę mi się kojarzą z filmem Serja, bo Daron tam coś pykał na gitarze, ale mam nadzieję że to coś do Scars on Broadway :)
shark93 dnia marzec 27 2018 21:11:05
Ciekawostka - wzgórza Glendale (Glendale Hills) są także w Erywaniu w Armenii :D
bartuq dnia marzec 28 2018 02:12:18
Na stronie Velvet Hammer pojawiły się 3 wydarzenia! Mamy SOB :D 6, 12, 28 kwietnia. Co za niespodzianka.
bartuq dnia marzec 28 2018 23:08:01
Przepraszam za zamieszanie. Wygląda na to, że Velvet Hammer ma błąd na swojej stronie i nieszczęśliwie w kategorii SOB coś się źle wyświetla.
luki527 dnia marzec 29 2018 13:14:35
Napisałem to na SB. Linki przenoszą na koncert Undefined.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.