Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

SERJ TANKIAN I JEGO ŻONA ANGELA CHARYTATYWNIE DLA RODZIN W ARMENII

  • Napisane przez SYSTEM89
  • dnia 13 sty 2018
  • w kategorii Serj Tankian
SERJ TANKIAN I JEGO ŻONA ANGELA CHARYTATYWNIE DLA RODZIN W ARMENII
Po raz drugi Serj wraz ż żoną Angelą pomagają rodzinom w ciężkiej sytuacji w okresie noworocznym.
Jak podaje serwis Armenpress, ze względu na darowiznę, wraz z 215 rodzinami Orran, kolejne 212 potrzebujących rodzin otrzymało duże ilości żywności. Rodziny zostały wybrane spośród miast Gyumri, Vanadzor i odległych wiosek.
Proces selekcji i dystrybucji był wspierany przez organizacje Teach, Armenia i Women Resource Centre.

Dodatkowo poniżej możecie zobaczyć jedną z wielu akcji charytatywnych do jakich przyłączał się wokalista System Of A Down, utworu którego może nie mieliście okazji do tej pory usłyszeć.
"We Are" dotyczy harmonii muzycznej inspirującej "rewolucję w kierunku harmonii społecznej" i jest poświęcona Melson Mandeli i pamięci Lucky Dube. Piosenka pojawiła się 18 lipca, czyli dzień urodzin Nelsona Mandeli. Wszystkie wpływy zostały przekazane na rzecz Buskaid, organizacji charytatywnej zapewniającej bezpłatne lekcje muzyki i instrumenty dla dzieci w RPA.Tankian skomentował swoje zaangażowanie w utwór, stwierdzając, że "Muzyka uratowała mi życie i ma potencjał, by stworzyć pozytywną zmianę we wszystkich tych małych dzieciach, które usiłują usłyszeć i przetrwać".
Utwór, w którym brał udział Tankian, Townsend (z zespołu Strapping Young Lad) i Ihsahn (zespół Emperor), został napisany przez Ray'a Holroyda, brytyjskiego dziennikarza i założyciela Revolution Harmony w Vancouver jako sposób, by jego uczniowie mogli sprzedawać swoją muzykę i przekazywać zyski na cele charytatywne.
Według Raya "Revolution Harmony to spełnienie marzeń, to idealne harmonijne połączenie moich dwóch powołań: robienia muzyki i dokonywania pozytywnych zmian w świecie".

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.