Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

ZMIANY W ADMINISTRACJI SOADSITE.PL

  • Napisane przez MIXER
  • dnia 01 gru 2017
  • w kategorii SOADsite.pl
ZMIANY W ADMINISTRACJI SOADSITE.PL

Drodzy Użytkownicy portalu SOADsite.pl!

Z dniem dzisiejszym następuje w składzie załogi poważna zmiana. Ze smutkiem żegnamy się bowiem z Michałem "ZAB" Zabrzeckim, twórcą portalu od strony technicznej, który był jednym z dwóch jego głównych założycieli, nieprzerwanie od początków istnienia (a nawet nieoficjalnych wersji beta z początku 2009 roku). Michał Zabrzecki na przestrzeni lat zaoferował polskim fanom System of a Down miejsce w którym mogli się spotkać, przeczytać najnowsze i rzetelne wieści dotyczące czwórki sympatycznych Ormian i projektów z nimi powiązanych, a także miejsce w którym fani mogli się poznać, zjednoczyć i uczynić coś razem, co doprowadziło finalnie do akcji takich jak:"Poland Loves SOAD/We Want SOAD In Poland", a także tegorocznej akcji "Weź Balona Dla Darona", które w obu przypadkach zakończyły się sukcesem. Mimo nieco odmiennych zainteresowań, poświęcał swój czas i pieniądze na budowę portalu. Mało tego na przestrzeni lat, serwował stronie nieustannie ulepszenia i unowocześnienia, które pomagały jej dotrzymywać kroku panującym dziś modom witryn internetowych. Wszelkie wygody techniczne jakich użytkownicy doświadczyli, a także kolaże, grafiki oraz loga, były dziełem tylko i wyłącznie Zaba. Po siedmiu latach bardzo owocnej współpracy i wielu wspaniałych, wspólnie spędzonych chwilach na rzecz strony, Michał zdecydował się ostatecznie odejść, udzielając mnie-pomysłodawcy i również głównemu współtwórcy portalu, swoje błogosławieństwo w dalszym prowadzeniu strony z pomocą, dwóch, pozostałych członków załogi (Nomad i system89).

Pragnę z tego miejsca podziękować Michałowi za wieloletnią współpracę, w tym za wytrwałość, zaangażowanie w tworzeniu witryny oraz poświęcanie swoich wielu wolnych chwil na rzecz portalu, który budował w dużej mierze z powodu mojej ogromnej pasji do muzyki oraz misji jaką System of a Down sobą reprezentuje. Byłem tym, który chciał łowić ryby, lecz z brakiem wędki jaką otrzymałem od ZABa, w postaci fizycznej strony na jakiej mogłem dzielić się nowościami ze świata czwórki Ormian, byłoby to niemożliwe. Bez jego pomocy, moje małe życzenie co do stworzenia polskim fanom SOAD godnego miejsca spotkań, nowin i dyskusji o zespole, zostałoby jedynie w sferze domysłów i marzeń. Jeszcze raz dzięki ZAB! Z Michałem na stronie rozstaję się w pokojowej atmosferze, pozostając wciąż prywatnie w dobrych relacjach. Z pewnością będzie on kibicował dalszemu istnieniu portalu, patronując mu-gdyż będzie tu zawsze mile widziany!

Z tego miejsca pragnę poinformować również Użytkowników iż wraz z tą chwilą, przejmuję wszystkie obowiązki ZABa na łamach strony. W zbliżającym się roku planuję przeprowadzić na portalu liczne zmiany, które będą miały na celu jego poprawę w funkcjonowaniu i przejrzystości. Wszelkie zmiany, zdążyłem skonsultować z Michałem przed jego odejściem, więc będą one też w licznym stopniu jego kolejną zasługą na stronie. Wierzę, że będziecie mnie wspierać we wszelkich zmianach modernizacyjnych i że zrzeszymy na portalu jeszcze większą ilość polskich fanów System of a Down, tworząc wspólnie kolejne akcje okolicznościowe, związane z przyjazdem członków formacji do naszego kraju.

Z gorącymi pozdrowieniami na najbliższe, coraz to chłodniejsze dni,

Główny administrator SOADsite.pl,

Kamil "MIXER" Sordyl

Komentarze

Chainekken dnia grudzień 02 2017 11:19:31
Czarno-białe zdjęcie i podtytuł... aż mi serce zmroziło. Dzięki ZAB za te wszystkie lata i powodzenia! :)
MIXER dnia grudzień 02 2017 11:46:03
Faktycznie...nadawało to nieco grozy, za co przepraszam. Już poprawiłem:)
MaciejS79 dnia grudzień 03 2017 09:48:05
Żegnaj!
ImperfectHarmony dnia grudzień 08 2017 11:42:26
Dzięki za wszystko ŻABciu! Powodzenia we wszystkich Twoich projektach! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.