Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

NAGRANIE Z KONCERTU W WASZYNGTONIE Z 1998 ROKU

NAGRANIE Z KONCERTU W WASZYNGTONIE Z 1998 ROKU

Jak zawsze z przyjemnością pragniemy ogłosić, że kolejne nagranie ze starszego koncertu SOAD ląduje przed nasze odbiorniki.
Tym razem oryginalnym uploaderem stał się Dustin "Deebo" Warren i podzielił się on wykonaniem koncertu System of a Down z trasy debiutanckiego albumu w USA, a konkretniej nagraniem z Waszyngtonu, w klubie "The Bayou" z 7-października 1998 roku, czyli z tego samego miesiąca, w którym zespół udał się również do Europy (i do Katowic).

Nagranie Dustina niestety działa tylko na lewym kanale audio z trybu mono, zatem nasz nieodłączny partner, kanał SOADvideosPL postanowił przyjrzeć się temu technicznemu zagadnieniu i bezstratnie umieścił wersję z poprawionym dźwiękiem na serwisie YouTube:Koncert sam w sobie szalony, jak przystało na tamte czasy. "System" ucharakteryzowany i nadal dziki, a podkreślają to momenty przemówień Serja przed Suite-Pee, czy Mind oraz odjechane intro w formie jamu przed klasycznie brzmiącą wersją War?, która wręcz oszałamia. Niestety nagranie ma swoje cięcia, ale to i tak niemal cały materiał, z którego przez 32 minuty można odbyć elektryzującą podróż w przeszłość starego, dobrego SOAD.

Zachęcamy wszystkich do subskrybowania kanału SOADvideosPL, jako unikatowego źródła nagrań od fanów z Polski, znajdziecie tam wiele materiałów, których próżno szukać gdzieś indziej, takich jak montaż ATWA z wywiadami zespołu na temat Charlesa Mansona, który debiutował w poprzednim newsie lub inne wywiady z polskimi napisami.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.