Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

MANIPULANT, "GENIUSZ" I "ZBAWCA" MATKI ZIEMI- CHARLES MANSON NIE ŻYJE

  • Napisane przez MIXER
  • dnia 20 lis 2017
  • w kategorii Pozostałe
MANIPULANT, "GENIUSZ" I "ZBAWCA" MATKI ZIEMI- CHARLES MANSON NIE ŻYJE
W wieku 83 lat, w niedzielę 19 listopada odszedł Charles Manson- muzyk, filozof i morderca, który zabijał cudzymi rękoma, inspirując przy tym tysiące artystów poprzez prawione przez siebie morały i proroctwa. Jego ofiarami padli m.in przyjaciele Romana Polańskiego, w tym jego ciężarna żona oraz ojciec polskiej celebrytki- Agnieszki "Frytki" Frykowskiej. Płyta formacji System of a Down pt.: Toxicity, zawierała wiele nawiązań do jego mniej znanej strony, jakiej media nigdy nie chciały ukazać. Na temat śmierci Mansona wypowiedział się dziś na facebooku sam Daron Malakian, dla którego Manson był wielką inspiracją na wielu ścieżkach myślowych.
"Bardzo smutno, gdy usłyszałem wiadomość o śmierci Charlesa Mansona. W czasie, kiedy pisałem album Toxicity, wywiady i muzyka Mansona miały duży wpływ na mnie jako artystę. Zatytułowałem piosenkę "ATWA" odnosząc się do organizacji ekologicznej Mansona. Moje zainteresowanie skupiało się na wyrażaniu jego myśli i poglądów na społeczeństwo, a nie na morderstwach. Obraz na tym zdjęciu to taki, o który poprosiłem mojego tatę do namalowania z motywem Charlesa Mansona, który później wykorzystałem jako sztukę do utworu #ScarsOnBroadway "Fucking", który został wydany na limitowanym vinylu."

Powyższa wypowiedź została mocno skrytykowana przez fanów. Wielu nie może dopuścić myśli, że gitarzysta upamiętnia mordercę w jakikolwiek sposób.
Naprzeciw zarzutom, Daron skomentował:"Wszystko, co wiecie o Mansonie to to, co sprzedały wam media. Nie winię was za negatywne komentarze. Inną stroną Mansona było to, że był tekściarzem muzycznym, którego piosenka "Look at your Game" została zcoverowana przez Guns N' Roses. Manson miał także bardzo istotne punkty widzenia na społeczeństwo i otoczenie, na które nawet niektórzy z was, nazywający mnie ohydnie, nie możecie zaargumentować, jeśli sami poświęcacie czas na przyglądanie się jego wywiadom. Chcę powiedzieć, że sami możecie być odpychający choć raz nie zgadzając się z nim, na któryś z tych tematów. Jeżeli Manson był tylko jakimś idiotą, który zabijał ludzi, nie mógłby zainspirować mnie w żaden sposób. Nie popieram morderstw ani morderców w żadnej postaci lub formie!!!!! Manson był geniuszem, który potrafił wyartykułować swoje myśli na bardzo przebiegłe sposoby. To był Manson, który oddziaływał na mnie, jako artystę. Do wszystkich z was, którzy są szczęśliwi, że on nie żyje i powinien spalić się w waszym wyimaginowanym piekle, jesteście tymi, którzy sami powinni się siebie wstydzić. Szewicie tak samo źle takim myśleniem, jak mordercy, których sami tak bardzo nienawidzicie!!!!"

Poniżej udostępnione wideo na SOADVideosPL do utworu ATWA. Jest to wideoklip wraz z wypowiedzią Mansona na temat "ATWA" oraz wywiad z zespołem, w którym poruszona była kwestia ich utworu i jego związku z Mansonem.

Komentarze

bartuq dnia listopad 21 2017 12:01:35
Przeróżne portale podają informacje o poście Darona. Burza się rozpętała. Myślę, że sam Daron się wkurzy na to wszystko i już nic nie napisze na fb, a szkoda.
MaciejS79 dnia listopad 21 2017 23:35:25
Przyznaje Daronowi rację; media zrobiły z Mansona psychola i zbrodniarza nie zwracając uwagę na jego dobre aspekty (min. ATWA). Jedynie pozostaje się śmiać z tych co piszą coś w stylu „Zbrodniarz i tyle, tfu!”
bartuq dnia listopad 22 2017 12:35:35
Myliłem się, Daron wciąż udziela się na fb, odpowiada na te komentarze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.