Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

"REBELLION" ZAGRANY PONOWNIE NA HOLLYWOOD BOWL

  • Napisane przez NOMAD
  • dnia 28 paź 2017
  • w kategorii Pozostałe
"REBELLION" ZAGRANY PONOWNIE NA HOLLYWOOD BOWL

27-października, w Los Angeles, na scenie Hollywood Bowl odbył się niezwykły memoriał, upamiętniający imię artysty Linkin Park - Chestera Benningtona.

Wydarzenie, które trwało 3 godziny, obfitowało w udziały rozmaitych gości, którzy wspierali oryginalne wykonania grupy lub wzbogacali repertuar własną twórczością.
Jednymi z zaproszonych na trybut byli członkowie System of a Down - zjawili się: Daron Malakian (gitarzysta) oraz Shavo Odadjian (basista), żeby kooperacyjnie wznieść utwór "Rebellion" - jedyną pieśń z albumu "The Hunting Party", graną tego wieczoru - na szczyt emocji. Udało się, energiczna muzyka oraz przesłanie, zrobiły tutaj swoje. Niestety zabrakło Johna Dolmayana, który chociaż deklarował, nie zjawił się ostatecznie. W roli perkusisty wystąpił Frank Zummo (Sum 41).

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu z "Rebellion" z udziałem Darona i Shavo:lub całego memoriału "Linkin Park & Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington", który naszym zdaniem był wielki i wzruszający:Setlista:Dochód z wydarzenia został przekazany fundacji Music For Relief m.in. na rzecz pomocy w walce z depresją.

Komentarze

luki527 dnia październik 28 2017 23:41:59
Obejrzałem, jak puszczali na żywo. I cały czas się zastanawiałem czemu nie ma John'a. A Rebellion według mnie nie zabrzmiało tak dobrze jak na KROQ.
NOMAD dnia październik 29 2017 01:11:53
Bez Chestera nie zabrzmi najlepiej. Warto jednak docenić scream Darona. Dla mnie największy ogień był na HB w 2014.
luki527 dnia październik 29 2017 08:37:34
Niestety, bez Chester'a już nic związanego z Linkin Park nie zabrzmi tak samo.
bartuq dnia październik 29 2017 13:30:53
Polecam obejrzeć amatorskie nagranie. Lepiej słyszalny wokal Darona oraz instrumenty brzmią bardziej żywo. Chyba znowu ktoś zawalił mix w profesjonalnym nagraniu...

https://www.youtu...O6uhRjHdo0
bartuq dnia październik 29 2017 14:38:19
https://www.youtu...C26jEwZ01o
NOMAD dnia październik 29 2017 15:33:17
Racja bartuq, to wina mixu. Największą porażką w transmisji były opóźnione ścieżki audio ze śpiewu publiki - może jeszcze gdzieś to wydadzą poprawione później, kto wie. Linkin Park ma tyle materiału audio/video z istnienia zespołu, że można by to w dobry film biograficzny poskładać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.