Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

TŁUMACZENIE ANIMACJI "WAKE UP THE SOULS" ORAZ NOWY KANAŁ "SOADVideosPL"

  • Napisane przez SYSTEM89
  • dnia 26 gru 2016
  • w kategorii SOADsite.pl
TŁUMACZENIE ANIMACJI "WAKE UP THE SOULS" ORAZ NOWY KANAŁ "SOADVideosPL"Miło jest nam poinformować, że przy współpracy SOADsite powstał nowy projekt na kanale Youtube, który będzie skupiał tłumaczenia do utworów zespołu System Of A Down a także pobocznych projektów. Na kanale SOADVideosPL znajdziecie także fanowskie klipy, wywiady, nigdzie niepublikowane materiały, bądź niepublikowane wcześniej na youtube koncerty z dawnych lat.

Zachęcamy do subskrybowania!

Pierwszy materiał, który wam udostępniamy, dotyczy zeszłorocznej trasy 'Wake Up The Souls'.
Tłumaczenie którego nigdzie nie można było znaleźć, zostało stworzone dzięki pomocy mojego przyjaciela ormiańskiego pochodzenia, któremu bardzo chciałem podziękować za świetnie wykonaną pracę. "Daviddo DH" który podobnie jak my uważa, że 'misja' System Of A Down powinna dotrzeć do jak największej liczby osób, w czym ma pomóc wyżej wspomniany kanał.Druga części animacji, wyświetlanej podczas trasy 'Wake Up The Souls', nawiązuje do początku II wojny światowej i cytatu armeńskiego - potocznej nazwy przemówienia Adolfa Hitlera do dowódców Wehrmachtu, wygłoszonego w jego domu w Obersalzbergu, 22 sierpnia 1939 roku, na tydzień przed atakiem Niemiec na Polskę.DOŁĄCZ DO NAS, KIEDY BUDZIMY DUSZE, czyli trzecia część tłumaczenia:Zachęcamy do lajkowania, subskrybowania, przekazywania materiału znajomym bądź pokazania własnej rodzinie, że ten mocny kwartet to nie tylko ostra muzyka dla młodzieży, ale także ważna historia do przekazania oraz konieczność ujawnienia jej ignorancji 'postępowych' rządów w imię interesów, dążących do tych samych skutków, jakie miały miejsce na przestrzeni całej historii ludzkości.

Dodatkowo, po każdym z obejrzanych klipów z "WUTS", zapraszamy do przechodzenia w video z innych tłumaczeń autorstwa system89 i Anidamaru, jest tam między innymi przemowa Serja Tankiana z koncertu w Polsce, teledysk P.L.U.C.K. oraz Science.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.