Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

ZAPYTAJ SERJA NA REDDIT AMA

  • Napisane przez NOMAD
  • dnia 23 wrz 2016
  • w kategorii Serj Tankian
ZAPYTAJ SERJA NA REDDIT AMA

W piątek, 23-września, o godzinie 18:30 czasu polskiego (9:30 czasu Los Angeles) rozpocznie się czat z Serjem Tankianem na Reddit AMA.

Link do czatu: Reddit AMA
(czat został zakończony - wszystkie pytania i odpowiedzi dostępne są pod tym samym linkiem)

Czat będzie dotyczyć głównie pozyskania odpowiedzi na temat kampanii "Sprawiedliwość w Armenii" ("Justice Within Armenia"), dla której na petycji Serj figuruje jako pierwszy wpisowy: www.change.org

Kampania pojawiła się w ramach projektów obchodów 25-rocznicy niepodległości Armenii, a jej treść jest następująca:

"My, jako Ormianie mieszkający w Armenii oraz w całej diasporze wspólnie podejmujemy się natychmiastowej zmiany i sprawiedliwości w Armenii. W wyniku corocznych protestów i ostatnich zamieszek wiosną i latem 2016, które doprowadziły do poważnych naruszeń praw człowieka i praw obywatelskich,

Mówimy

NIE systematycznej korupcji, monopoli, sądowemu nierównouprawnieniu, brutalności policji, polityce partyzanckiej, dyskryminacji praw, depopulacji oraz zdefraudowanych wyborów, co razem przyczyniło się do trwającego niepokoju.

Mówimy

TAK dla równości wszystkich ludzi, podstawowej konserwacji i ochrony praw człowieka, bezpośredniego zaangażowania w uczciwe i przejrzyste wybory, poszanowania praworządności, uczciwych płac, podziału władzy, wolnej prasy i rzecznictwa dla osób pozbawionych praw. Mówimy tak, dla wyraźnej, demokratycznej zmiany poprzez zaangażowanie obywatelskie obywateli Armenii.

Jako globalna społeczność Ormian chcielibyśmy politycznych liderów Armenii ucieleśnieniem sprawiedliwości, odpowiedzialności, mądrości, inteligencji, dyplomacji, skuteczności i wizjonerskiego myślenia w rozwiązywaniu narastających potrzeb ludności Armenii, a tym samym zabezpieczenia egalitarnego, rzetelnie i konstruktywną drogą prawdziwej demokracji, gdzie każdy głos ma znaczenie.

'Sprawiedliwość w Armenii' to koalicja obejmującą Ormian na całym świecie, którzy wierzą w trwałość solidarności z ludźmi Armenii i jest obecna jako naoczny świadek, monitorujący wolne oraz uczciwe wybory, podczas aktywnego zaangażowania Ormiańskiego społeczeństwa w przyczynianiu się do teraźniejszości i przyszłości naszego narodu. Musimy wyobrazić sobie egalitarny urząd, godny szacunku wytrzymałości naszych ludzi i osiągnąć to. Biorąc pod uwagę nasze unikalne wartości oraz charakter, Armenia może i powinna stać się krajem szans, kreatywności, demokracji oraz nadziei w regionie pełnym zawirowań. Alternatywna jest nie do pomyślenia."


Każdy z nas może podpisać się pod tą petycją, dołączając swoje do nazwisk celebrytów, którzy jako jedni z pierwszych wyszli z tą inicjatywą oraz przyczynić się do stabilizacji kraju Ormian, zwracając uwagę na ten problem.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.