Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

SERJ I VIDAL BRZEGI RWĄ, CZYLI TAJEMNICZE INFORMACJE

SERJ I VIDAL BRZEGI RWĄ, CZYLI TAJEMNICZE INFORMACJE
Lucas Vidal to producent z Hiszpanii, który ma własne studio w Los Angeles.
Lucas pochwalił się wczoraj instagramowym zdjęciem z Serjem Tankianem, komentując je krótkim opisem:

"Poważna praca w studio z System of a Down"

To bardzo ciekawa informacja o tym, że Serj współpracuje z Vidalem nad czymś wspólnym, jednak odnośnik, że to praca z System of a Down radzimy jeszcze potraktować z dystansem.
Podobna rzecz do powyższej wydarzyła się już kilka dni temu za sprawą Jasona Forda, który to spotkał Darona Malakiana w jednym z kasyn Los Angeles. Nie było tu mowy o żadnej współpracy muzycznej, lecz o udostępnionym społeczności przez socjologa zdjęciu z hashtagami, iż

"dobrze było usłyszeć, że System of a Down jest w trakcie procesu pisania nowej muzyki"

- jest to informacja bardzo ogólna, która może oznaczać wszystko i nic, ponieważ przez ostatnie lata Ormianie wielokrotnie próbowali wytłumaczyć fanom, że aby nowy album powstał, cały zespół musi tego chcieć, a pierwiastki twórcze same mają zacząć układać się w jedną całość, aby to rzeczywiście był SOAD naszych czasów, więc może dziać się to na każdej przestrzeni czasowej.
Dużym prawdopodobieństwem zatem jest nadinterpretacja usłyszanych przez Forda słów i natychmiastowa chęć podzielenia się tą euforią, która nie musi oznaczać nieprawdy (czego byśmy sobie wszyscy życzyli), jednak czas pokaże, czy obecna "cisza" w działalności zespołu jest celowym zabiegiem w procesie twórczym.
Patrząc nieznacznie wstecz przypominamy sobie, że John Dolmayan praktykuje swoje perkusyjne rzemiosło tworząc "These Grey Men", z kolei całkiem niedługo także Tankiana czeka rozgrzewkowe "do-re-mi" wobec symfonii ORCA (Link).

Nie wszystko jednak, w czym udzielał się twórca Elect The Dead znalazło swoje wydawnictwo, a przykładem jest tu wspomniana 2 lata temu kolaboracja z artystą Aviciim (Link), który de facto wydał rok temu swój album "Stories", któremu dedykowane było owe zaangażowanie (być może nagrany materiał z Serjem znajdzie jeszcze swoją przyszłość).

//NOMAD

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.