Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

DANINA KERRANG! NA TEMAT SETLISTY 2015!

DANINA KERRANG! NA TEMAT SETLISTY 2015!
Kerrang: "Wembley będzie pierwszym od 10-lat koncertem Systemu w Anglii na zamkniętej przestrzeni. Co przygotowaliście dla nas?"
Shavo: "Przygotowaliśmy dla was coś bardzo niespodziewanego! Zespół długi czas rozglądał się, żeby zagrać jakieś koncerty. Kochamy grać na żywo. Jesteśmy w tym prawdziwi, a nasze występy mówią same za siebie.
Zawsze lubiliśmy przybywać do Zjednoczonego Królestwa, aby tam zagrać - mam tam przyjaciół oraz rodzinę, którzy także na to czekają. Możecie spodziewać się wielkiego występu System Of A Down, to na pewno!"

Kerrang: "Jaki rodzaj produkcji sprowadzicie ze sobą chłopaki?"
Shavo: "Sprawuję pieczę nad tą produkcją i właśnie nad tym pracuję. W terminarzu setlisty myślę, że powinny zaistnieć utwory, których nie graliśmy już bardzo długi czas. Zawsze mamy dobre zestawienie świateł i dźwięków; to trochę jak chemia władać tym, sam wiesz? Zamierzamy przearanżować listę dla kilku pieśni, co tchnie w scenę nowe życie. Kto wie? Chciałbym mieć na scenie hologram, gdybym mógł!"
Kerrang: "Jaką przyszłość utrzyma SOAD po trasie?"
Shavo: "Może to być nowy album... ale nie ma na to ram czasowych."

Dzięki temu krótkiemu wywiadowi dopełniającemu poprzedni, dowiadujemy się, że aranżacja setlisty jest w toku. Jak już wspomniano w poprzednim news'ie, zespół spotkał się kilka razy, aby zagrać "nową muzykę", co wobec rearanżacji setlisty nie musi wcale oznaczać, że grane były wówczas "nowe utwory", o których wspomniał Shavo (również do interpretacji). Sprawa jest o tyle istotna, że coś wisi w powietrzu, a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zmiany dokonują się jednak na naszych oczach w porywie ekscytacji samych muzyków.
Jak zwykle SOAD pozostawia nam wiele niedopowiedzianych planów, żeby podsycić atmosferę jeszcze bardziej. Wyżej wspomniane, "utwory, których długo nie grali" mogą być równie dobrze tym, czego nie słyszeliśmy na ich koncertach już bardzo długi czas, odkąd przestali to grać lub i np. tym, co dane było im grać wspólnie tylko za zamkniętymi drzwiami podczas nagrań studyjnych, a czego jeszcze na żywo nie mieliśmy przyjemności posłuchać, choć trafiło na albumy (w podobnej interpretacji należy też brać pod uwagę materiał archiwalny z sesji Mezmerize/Hypnotize, o którym w 2012 roku wspomniał Serj, a jego zestawienie ujawnił John - zdj. poniżej).

Wake Up The Souls Tour z pewnością stanie się wielkim wydarzeniem w historii czwórki Ormian, lecz do informacji o "nowych utworach" (które mogą oznaczać stare/nowe utwory w setliście) należy podchodzić jeszcze z dystansem. Bądźcie z nami, a na pewno dowiecie się wszystkiego we właściwym czasie!

//NOMAD

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.