Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu ../ należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Zobacz temat

SOADsite.pl ť SOADSITE.PL ť Przywitaj i przedstaw się
Siemka! :)
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

18-06-2017 02:49
Awatar

Ostrzeżeń: 0%
Data rejestracji: 18.06.17

Poziom ostrzeżeń 0
MaciejS79
:: Fundator SOADsite.pl
  Siemka! :)

Cześć! Nazywam się Maciej i lubię słuchać Metalu, lecz nic nie przebije System of a Down (a szczególnie Darona <3). Chodzę do gimnazjum w małym miasteczku w Wielkopolsce. Nie wiem czemu, ale dopiero teraz usłyszałem o tym forum.
Chcę jeszcze dodać, że to co zrobiliście wczoraj na koncercie (akcja "Weź balona dla Darona" ) było mistrzostwem i mam nadzieje, że zespół polubił nasz kraj pomimo wydarzeń z 1998 roku. Pozdrawiam Uśmiech

18-06-2017 03:02
Awatar

Data rejestracji: 02.08.13
ZAB
:: Główny administrator
RE: Siemka! :)

Witaj Macieju wśród naszej społeczności! Cieszymy się, że w końcu dowiedziałeś się o SOADsite.pl i do nas wpadłeś! Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej! Uśmiech

19-06-2017 05:01
Awatar

Data rejestracji: 10.08.13
NOMAD

Yo Macieju, miło słyszeć takie słowa.

SOADsite istnieje już kilka ładnych lat, choć forma strony zmieniała się kilka razy, to wielu fanów z Polski oraz z zagranicy zna nas i wspólnie śledzi kolejne kroki zespołu. Cieszę się, że to właśnie System of a Down stał się twoim wyborem - zespół, który swoją muzyką niesie nie tylko rozrywkę, ale także dużo wartości, która dla początkującego słuchacza nie zawsze jest oczywista. Mam nadzieję, że będziesz kopał temat razem z nami, a SOAD stanie się dla Ciebie pewną drogą w życiu, do której z pozytywnej strony zawsze będziesz mógł wrócić na dobre i na złe.

Pozdrawiam

"Are you ready for some more System Of A Down rock'n'roll music?!!" - Daron Malakian

"What a splendid pie! Pizza, pizza pie!" - Serj Tankian

68.media.tumblr.com/53a91127678047722b6a7571f8355297/tumblr_mwih2nzKsg1t2wbg6o1_250.gif

21-07-2017 02:19
Awatar

Data rejestracji: 02.08.13
MIXER

Cześć! Rozgość się i dziel się ze znajomymi wieścią o istnieniu strony! Pozdrawiam Uśmiech

"Fear is where there is no love. Love is where there is no fear"

"I don't care what people think or say about me, I know who I am."

24.media.tumblr.com/tumblr_m1zc6rD6Gw1r7s9x2o1_250.gif

Przejdź do forum:
Forum powered by fusionBoard

Linki do tego tematu

URL:
BBcode:
HTML: