Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu ../ należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Zobacz temat

Drukuj temat
Siemka! :)
MaciejS79
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18-06-2017 14:49
Awatar

Fundator SOADsite.pl

Ostrzeżeń: 0%
Data rejestracji: 18.06.17

Cześć! Nazywam się Maciej i lubię słuchać Metalu, lecz nic nie przebije System of a Down (a szczególnie Darona <3). Chodzę do gimnazjum w małym miasteczku w Wielkopolsce. Nie wiem czemu, ale dopiero teraz usłyszałem o tym forum.
Chcę jeszcze dodać, że to co zrobiliście wczoraj na koncercie (akcja "Weź balona dla Darona" ) było mistrzostwem i mam nadzieje, że zespół polubił nasz kraj pomimo wydarzeń z 1998 roku. Pozdrawiam Uśmiech

PM
ZAB
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18-06-2017 15:02
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 02.08.13

Witaj Macieju wśród naszej społeczności! Cieszymy się, że w końcu dowiedziałeś się o SOADsite.pl i do nas wpadłeś! Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej! Uśmiech

PM
NOMAD
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 19-06-2017 05:01
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 10.08.13

Yo Macieju, miło słyszeć takie słowa.

SOADsite istnieje już kilka ładnych lat, choć forma strony zmieniała się kilka razy, to wielu fanów z Polski oraz z zagranicy zna nas i wspólnie śledzi kolejne kroki zespołu. Cieszę się, że to właśnie System of a Down stał się twoim wyborem - zespół, który swoją muzyką niesie nie tylko rozrywkę, ale także dużo wartości, która dla początkującego słuchacza nie zawsze jest oczywista. Mam nadzieję, że będziesz kopał temat razem z nami, a SOAD stanie się dla Ciebie pewną drogą w życiu, do której z pozytywnej strony zawsze będziesz mógł wrócić na dobre i na złe.

Pozdrawiam
"Are you ready for some more System Of A Down rock'n'roll music?!!" - Daron Malakian

"What a splendid pie! Pizza, pizza pie!" - Serj Tankian

68.media.tumblr.com/53a91127678047722b6a7571f8355297/tumblr_mwih2nzKsg1t2wbg6o1_250.gif

PM
MIXER
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2017 02:19
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 02.08.13

Cześć! Rozgość się i dziel się ze znajomymi wieścią o istnieniu strony! Pozdrawiam Uśmiech
"Fear is where there is no love. Love is where there is no fear"

"I don't care what people think or say about me, I know who I am."

24.media.tumblr.com/tumblr_m1zc6rD6Gw1r7s9x2o1_250.gif

PM
Przejdź do forum: