Aby korzystać z pełnej zawartoœci portalu ../ należy się zalogować.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to możesz je zarejestrować TUTAJ

Zapraszamy także do dyskusji na Forum SOADsite.pl

Ten aplet jest widoczny tylko dla niezalogowanych użytkowników!

Zobacz temat

SOADsite.pl ť INNE ZESPOŁY ť Linkin Park
Linkin Park
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

08-02-2014 09:22
Awatar

Data rejestracji: 10.08.13
NOMAD
:: Główny administrator
  Linkin Park

Genialny zespół nu-metalowy, który swoją chwałę zdobył w roku 2000 debiutem LP Hybrid Theory.
Ich muzyka to krzyżówka metalu, rapu, elektroniki, a w jednym przypadku też rocka alternatywnego.
Zespół można też wytłumaczyć jako przykład kultury hip-hop'u, którą można przedstawiać metalowo w muzyce.
Temat ich albumów jest długi, a po dziś dzień jest ich 6 długogrających!!

Co myślicie? Co lubicie? A co jest bez sensu? Walcie!!.. yy., tzn. piszciePokazuje język

Oczywiście zaznaczam, że 5-czerwca 2014r. na wrocławskim stadionie odbędzie się koncert LP.

"Are you ready for some more System Of A Down rock'n'roll music?!!" - Daron Malakian

"What a splendid pie! Pizza, pizza pie!" - Serj Tankian

68.media.tumblr.com/53a91127678047722b6a7571f8355297/tumblr_mwih2nzKsg1t2wbg6o1_250.gif

09-02-2014 12:05
Awatar

Data rejestracji: 20.10.13

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello
:: Fundator SOADsite.pl
RE: Linkin Park

Być może nie powinnam się do tego tutaj przyznawać, ale Linkin Park to zespół mojego życia Uśmiech. Słucham ich od blisko siedmiu lat, choć polubiłam ich już jako jedenastoletnia dziewczynka Z przymrużeniem oka Moim zdaniem ich najlepsze albumy to Meteora i Living Things. Chester Bennington stanowi dla mnie ogromną inspirację, a jeżeli chodzi o cały zespół, to mogę dodać, że gdyby nie ich twórczość, a także to, co robią poza studiem czy sceną, z pewnością nie byłabym dziś tą osobą, którą jestem i nie ma w tym ani krztyny przesady Z przymrużeniem oka

Na ich pierwszym koncercie w Polsce, w 2007 roku niestety nie byłam (moja Mama kiedy się dowiedziała, że mając piętnaście lat chcę sama jechać w Polskę wyraziła zdecydowane i stanowcze NIE Pokazuje język). Dwa lata temu na koncert już pojechałam i do Wrocławia również się wybieram Szeroki uśmiech

11-02-2014 08:46  | Edytowane przez NOMAD 11-02-2014 08:18
Awatar

NOMAD

Świetnie, że jedzieszUśmiech stąd jest już nas co najmniej trójka na 5-czerwca;-)
Warto było by się ustawić na miejscu.
Osobiście słucham LP tyle czasu, co SOAD z różnicą zaangażowania - podoba mi się ich hybrydowy styl, a Meteora jest moim ulubionym albumem.
Kiedyś dla hecy utworzyłem sobie album 'Dedicated To Reanimation', z numerów z poza longplay'ami, starszymi niż Minutes To Midnight, które odbiega od tego co lubię w Linkin Parku najbardziej.
Do dwóch ostatnich produkcji podchodzę z dystansem i choć mam tam kilka ulubionych utworów, to i tak uważam, że te płyty najlepiej brzmią jako całość, żeby można było zrozumieć sens wszystkich zamieszczonych na nich kawałków - dlatego te '1000 Słońc' bywa niedoceniane.

"Are you ready for some more System Of A Down rock'n'roll music?!!" - Daron Malakian

68.media.tumblr.com/53a91127678047722b6a7571f8355297/tumblr_mwih2nzKsg1t2wbg6o1_250.gif

11-02-2014 05:12
Awatar

Data rejestracji: 28.10.13

Poziom ostrzeżeń 0
rbT_

Album Meteora uwielbiam, natomiast HT wielbię (jedno i to samo Szeroki uśmiech) Ogółem właśnie te dwa albumy uważam, za coś genialnego..pozostałe już dla mnie są takie same. Na koncert niestety jechać nie mogę (rodzice Smutek) Ale mam nadzieję, że kiedyś zobaczę ich na żywo Uśmiech

13-02-2014 07:28
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello

NOMAD: Fantastycznie będzie się spotkać, bardzo się cieszę Szeroki uśmiech
no właśnie! Reanimation! na śmierć o nim zapomniałam, a uwielbiam ten album nie mniej niż Meteorę.
Słusznie zauważyłeś, że dwa ostatnie albumy są lepsze, gdy słucha ich się w całości, a nie wyciąga poszczególne utwory - gdzieś po cichu zdawałam sobie z tego sprawę, ale nie było to dla mnie tak oczywiste, aż do teraz Z przymrużeniem oka

rbT_: mocno wierzę, że na następny koncert uda Ci się wybrać i życzę Ci tego ze wszystkich sił Uśmiech i już teraz zaklepuję dla Ciebie miejsce pod samą sceną Szeroki uśmiech

14-02-2014 03:27
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
rbT_

Dzięki wielkie Szeroki uśmiech Tylko ciekawe kiedy ten koncert nastąpi Szok

14-02-2014 09:51  | Edytowane przez NOMAD 18-02-2014 12:26
Awatar

NOMAD

amarantello napisał(a):

NOMAD: Fantastycznie będzie się spotkać, bardzo się cieszę Szeroki uśmiech
no właśnie! Reanimation! na śmierć o nim zapomniałam, a uwielbiam ten album nie mniej niż Meteorę.
Słusznie zauważyłeś, że dwa ostatnie albumy są lepsze, gdy słucha ich się w całości, a nie wyciąga poszczególne utwory - gdzieś po cichu zdawałam sobie z tego sprawę, ale nie było to dla mnie tak oczywiste, aż do teraz Z przymrużeniem oka

Cieszę się, ze tak myślisz, bo to właśnie droga, którą obrali - do wyżywania się jest styl hybrydowy, a tamte albumy to mają być już całościowe dzieła.

Shinoda zapowiedział, że jeszcze nowszy album LP, nad którym obecnie pracują, będzie miał jakieś swoje premiery właśnie tego lata, a to się wyśmienicie składa^^

Wczoraj w nocy, w pracy, przesłuchałem kolejno Meteorę, Hybrid Theory, Living Things, A Thousand Suns, Hybrid Theory EP i LPU XIII - trzeba się zbroić^^
Warto jeszcze przerobić Recharged, które zawiera utwór (singiel), który miał ostatnio premierę w wersji live, więc można się go spodziewać na koncercie.

Ja już dla siebie i brata bilety mamZ przymrużeniem oka
imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/845/vwum.jpg

15-02-2014 10:08
Awatar

Data rejestracji: 06.08.13

Poziom ostrzeżeń 0
Yoanna

Jeśli chodzi o mnie i o LP, to tylko dwa pierwsze albumy. Reszta mnie jakoś nie przekonuje P:

Tumblr
DeviantArt
Zapraszam =]

15-02-2014 07:14
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello

rbT_: Coś mi mówi, że nie będziemy musieli zbyt długo na nich czekać Z przymrużeniem oka Głowa do góry!

NOMAD: Tak, tak słyszałam o nowym albumie i o tradycyjnym już zdaniu Mike'a, że będzie on zupełnie inny od tego, co do tej pory słyszeliśmy Pokazuje język

LPU XIII jeszcze nie słuchałam, ale będę musiała nadrobić zaległości Uśmiech a po Recharged boję się sięgnąć, chyba dlatego, że opinie były niezbyt przychylne i nie chciałabym się zawieść.

Ja też bilet już mam Uśmiech Nie chciałabym robić offtopu, jednakże wczoraj wraz z planem na nowy semestr poznaliśmy terminy tzw. "objazdów naukowych" i wszystko wskazuje na to, że od 2 do 7 czerwca powinnam być w Suwałkach i na Litwie, tak więc jestem w kropce, ale staram się nie tracić głowy - po prostu muszę coś wymyślić.

Post Scriptum: Twoja koszulka jest rewelacyjna! Ja mam z HT Szeroki uśmiech

15-02-2014 08:18
Awatar

NOMAD

Chciałem z Reanimacji T-Shirt też wziąć, ale do Meteory mam większy sentyment, a portfel był bezlitosny;pZ przymrużeniem oka

Z Recharged ten jeden utwór - "A Light That Never Comes" - trzeba obadać, poza tym, że rzeczywiście, słyszałem złe opinie o tym albumie (cóż, drugiej Reanimacji tak łatwo nie zrobią, na to wygląda).

Pamiętacie Music For Relief do Filipin, gdzie Serj wystawił obraz, a John malowany talerz perkusji na aukcję? Jak tak, to wiedzcie, że LP też brał udział w tej akcji i 11 stycznia, kiedy zagrali ostatni występ dotychczas, był to koncert dla Filipin właśnie i pod takim szyldem. Spójrzcie tutaj:

http://www.youtub...iS-Zvd6bF4

Setlista jest krótsza niż zwykle i nieco zmieniona, ale to i tak nie sugeruje w 100% co usłyszymy na nowej trasie (pewnikiem tylko, że coś nowego i właśnie ten utwór z Recharged.. no i oczywiście jakieś stare hity).

Wysokiej jakości proshoty z tego koncertu, to:

"Castle of Glass"
http://www.youtub...RX3_oXWwBI

"Leave Out All the Rest / Shadow of the Day / Iridescent"
http://www.youtub...IAarG5_Pnc

"Numb"
http://www.youtub...a3U-eOIqf0

"What I've Done"
http://www.youtub...jpu5qF70pY

"In the End"
http://www.youtub...KOx19K4Gbc

"Burn It Down"
http://www.youtub...AC3Otn8Bac

Oraz cały show w proshocie jest dostępny pod tymi linkami nieogarniętego ripper'a, który chyba nie wiedział, że jak coś rippujesz, to nic innego nie robisz, tylko oglądaszPokazuje język:

część.1: http://www.youtub...ibe6rQUwrE
część.2: http://www.youtub...0gICeDydkA
część.2: http://www.youtub...V6exhxp_hw

17-02-2014 04:34
Awatar

Data rejestracji: 06.08.13

Poziom ostrzeżeń 0
DarkMeteora

Uwielbiam każdy utwór tych panów od Hybrydy po Living Things i właśnie oczekuje tego nowego albumu (tak samo jak MushroomHead i Kabanosa) chciałbym coś właściwie dodać, no ale nie mam co! Życzę wam zdrowia na koncercie Szeroki uśmiech

This is gonna change everything!
SYSTEM MELTDOWN x3 Szeroki uśmiech

18-02-2014 06:06
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello

NOMAD: dziękujemy za linki Uśmiech idealne na pierwszą z wielu rozgrzewek przed Wrocławiem Z przymrużeniem oka

DarkMeteora: Twój nick mówi sam za siebie Szeroki uśmiech i rzecz jasna, dziękujemy Uśmiech

19-02-2014 11:24
Awatar

NOMAD

Nie ma sprawyUśmiech będę tu informował o jakiś news'ach związanych z LP w miarę na bieżąco jakoś. Ostatnio osłuchałem się już Living Things i A Thousand Suns z przyjemnością i stwierdzam, że to świetne albumy, i że choć polot hybrydowego stylu nadal jest dla mnie lepszy w LP, to te 2 są wyrafinowanie skomponowane i niosą super nuty, które też mam ochotę usłyszeć na żywo.
Jedynie do Minutes To Midnight nigdy nie przekonam się jak do reszty, ale cóż, nie każdemu dogodzisz i pewnie przez ten album moje zainteresowanie Linkin Parkiem kiedyś spadło, lecz nie zmienia to faktu, że w jakimś stopniu fanem zespołu jestem już ok. 11-13 lat, tak więc z obecnymi wydarzeniami i chęcią do słuchania (odkrywania), rozpoczyna się dla mnie nowy etap przygody, z czego można się tylko cieszyćUśmiech

20-02-2014 08:24
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello

Sądzę, że w czerwcu na pewno usłyszymy coś z ATS i LT Z przymrużeniem oka Panowie mają to do siebie, że na koncertach sięgają po wszystko co kiedyś stworzyli i zmyślnie to ze sobą łączą. Dla przykładu - moje ulubione wykonanie z Warszawy: http://www.youtub...Qqz8GgLzFU.

Co do Minutes to Midnight, to tez jakoś nie mogę się przekonać do tego albumu, dla mnie wyznacza on pewną granicę między dwoma ostatnimi albumami, a tym co niektórzy nazywają "starym LP".

I z każdym kolejnym postem tutaj, coraz bardziej niecierpliwie czekam na ich nowy album Szeroki uśmiech

21-02-2014 09:20
Awatar

NOMAD

A takie połączenie było kiedyś przy Step Up, Nobody's Listening i It's Going Down - pozwala to zaoszczędzić czas i pozornie zagrać więcej utworów, a także urozmaicić koncert o tego typu wykonania koncertowe (osobiście lubię takie rozwiązania, ale czuję przy nich niedosyt z braku całości tych utworówUśmiech).

Z tym MTM jako granicą pomiędzy albumami LP, to trafione stwierdzenie skoro więcej niż jedna osoba ma takie wrażenie amarantelloZ przymrużeniem oka

22-02-2014 07:48
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello

Cieszę się, że wskazałeś na połączenie właśnie tych utworów, bo kompletnie o nim zapomniałam, a ich występ na Rock Am Ring w 2004 roku uważam za jeden z najlepszych Uśmiech
Jako ciekawostkę mogę dodać, że słuchawki jakie już wtedy nosił Brad, co bardzo ładnie widać na nagraniu z całego koncertu, projektuje dla niego... Prada Szeroki uśmiech

07-03-2014 09:36  | Edytowane przez NOMAD 08-03-2014 08:14
Awatar

NOMAD

Oto singiel "Guilty All The Same" z nadchodzącego albumu:

http://www.youtub...EaEdLQbAFM

Co o nim myślicie?

09-03-2014 04:31
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
rbT_

NOMAD napisał(a):

Oto singiel "Guilty All The Same" z nadchodzącego albumu:

http://www.youtub...EaEdLQbAFM

Co o nim myślicie?

Nawet nawet Uśmiech Ciekawie się zapowiada

15-03-2014 02:45
Awatar

Poziom ostrzeżeń 0
amarantello

Świeżość tego utworu, jak dla mnie, jest powalająca. Mam silne wrażenie, że ta piosenka przypomina mi coś, co już kiedyś słyszałam. Mój apetyt na nowy album zdecydowanie został zaostrzony Szeroki uśmiech

15-03-2014 04:27
Awatar

NOMAD

Mój też amarantelloUśmiech łyknąłem ten numer jak karczek z grill'aUśmiech jest mocny i dynamiczny, a alektronika przyprawia już tylko, nie górujeUśmiech kawałek jest długi, a rap Rakim'a, choć niezbyt wygórowany, to ma oddźwięk boski i robi robotę, a więc nie będę go szykanował tylko dlatego, że wolałbym wersję utworu bez jego wokalu - wręcz przeciwnie. Cieszę się, że będzie szansa usłyszeć to za niecałe 3 miesiące w PolsceUśmiech

Przejdź do forum:
Forum powered by fusionBoard

Linki do tego tematu

URL:
BBcode:
HTML: